Kelime Oyunu FavoriForumum'da Başlıyor ! | Peki İlk Yarışmacı Kim?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Bunları biliyorum. Detay deyince başka şeyler var sandım. :)
İyi tamam o zaman anlaştık bu arada mesaj atmışsın yeni görme fırsatım oldu. :D

Başarılar Deniz dostum iyi bir puan alacağından eminim dostum akşam üstü 5 - 6 en geç 6.30 'da chatten görüşürüz ben foruma girince senin duvarına yazarım "Chate gelebilir misin?" diye. :) Hadi iyi şanslar dostum.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,676
Puanı
1,061
İyi tamam o zaman anlaştık bu arada mesaj atmışsın yeni görme fırsatım oldu. :D

Başarılar Deniz dostum iyi bir puan alacağından eminim dostum akşam üstü 5 - 6 en geç 6.30 'da chatten görüşürüz ben foruma girince senin duvarına yazarım "Chate gelebilir misin?" diye. :) Hadi iyi şanslar dostum.
Teşekkür ederim. :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
:F İyi oldu isim. @mrt-06 başarılar.:)
Yarışma günün gelince ben sana hatırlatırım. :D

- - - Ekleme - - -

1-2 yarışma sonra katılabilirim belki ama 1-2 yarışma seyirci olarak takip etmek istiyorum. :)
Pardon modum abim. :D Yanlış anlamada Kazanmak İçin 25 Saniye'yi de takip edicem demiştin 4 bölüm çektik hatta Ozan admin yarıştı yorum yapmadın. :T

- - - Ekleme - - -

Katılmak ister misiniz? :)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,755
Puanı
1,061
Pardon modum abim. :D Yanlış anlamada Kazanmak İçin 25 Saniye'yi de takip edicem demiştin 4 bölüm çektik hatta Ozan admin yarıştı yorum yapmadın. :T

Ozan yarıştığı zamanlar 2 hafta full finaller vardı mecburen girip çıkıyordum foruma yorum bile atamıyordum konulara aktiflik sıkıntısı vardı ama artık rahatım. :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Ozan yarıştığı zamanlar 2 hafta full finaller vardı mecburen girip çıkıyordum foruma yorum bile atamıyordum konulara aktiflik sıkıntısı vardı ama artık rahatım. :D

İyi oldu o zaman. Yanlış hatırlamıyorsam Kazanmak İçin 25 Saniye'de sende yarışacaktın bir listeye bakıyım. :D

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Yarışma günün gelince ben sana hatırlatırım. :D

- - - Ekleme - - -

- - - Ekleme - - -

Katılmak ister misiniz? :)

Olabilir :)