TVen FavoriForumum İtirafları 13.Bölüm

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,908
Puanı
1,061
maçı bende seyrettim bence dogru söylemiş salih uçan fenerbahce şaskınmı

- - - Ekleme - - -

platini görsün bunu 1-1 baslatsın maçı

- - - Ekleme - - -

tekrardan

reyiz noktayı koydu uzatmayı @yakup09 @takas :D

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben bu zamana kadar hiç itirafta bulunmadım RevaN :)

Bekliyoruz o zaman. :D

Açıkcası proje`nin yaza doğru ilgi kaybedeceğini tahmin etmiştim. İtiraf bu. Az çok biter.

Haftada 3 gün yapmam hataydı. Sezonu kapattıktan sonra gelecek sezona bir sürü itiraflar birikir ve yeniden ilgi çeker. Ama bu sefer haftada 1 kez yapacağım. :)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,353
Puanı
561

Açıkcası proje`nin yaza doğru ilgi kaybedeceğini tahmin etmiştim. İtiraf bu. Az çok biter.

Haftada 3 gün yapmam hataydı. Sezonu kapattıktan sonra gelecek sezona bir sürü itiraflar birikir ve yeniden ilgi çeker. Ama bu sefer haftada 1 kez yapacağım. :)

Sen şu yeni uygulamaya geç :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Ya aslında yarışma ilgi çekici ama bence bundan sonra yapılacak itiraflar biraz zorlama olur gibi.Sürekli itiraf edilecek bir şey bulunmaz çünkü.İtiraf edeceğim bir şey olursa bunu bizzat anonim olmadan açıklatırım sana. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Ben bildiğin gibi hiç itirafta bulunmadım RevaN. Belki yeni sezonda bulunurum güzel itiraflarda ama şu anlık bir itirafta bulunmam söz konusu değil. Şimdilik okuması daha zevkli benim için. :)