Seks Sonrası Düşüncelerini Nasıl Anlarız?

primavera

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
526
Puanı
234
Seviştikten sonra erkeğin uykuya geçiş pozisyonu kadına karşı neler hissettiğini anlatıyor.

Sarılma
Seviştikten sonra kolunu sizin üzerinize atıp uyuyan erkek geçinilmesi kolay bir erkektir.Sizin isteklerinizin farkında ve bunarı gidermeye gönüllüdür.Sarfettiği efora rağmen seks sorası kadının dokunulmaya ihtiyacı olduğunu bilir ve bu ihtiyacı gidermeye çalışır

Kuytuya sokulma
Eğer kadını boynunu içine sokuyorsa olabildiğince yakınlaşmak istiyordur.Buda güçlü bir güven ve ilgi işaretidir.Aksine erkek kadının kuytu köşelerine kendini yerleştiriyorsa buda onun pasif biri olduğunu gösterebilir.Yönetilmeye ihtiyaç duyuyordur

Kaşık pozisyonu
Her iki tarafında cenin pozisyonunda uyuduğu zaman erkek kadını sırtından sarıp sarmaladığı için erkeğin kendine güveni var demekdir.Eğer bütün vucüdu kadının üzerindeyse ve kadın kıpırdayamayacak şekideyse bu erkeğin kadını sahiplendiğinin işaretidir.Eğer ters kaşık pozisyonundaysalar eğer kendini kadına daha yaklaştırmak için iterse bu o erkeğin kadından ilgi görmek istediği ve kadına ihtiyacı olduğu anlamına gelir.

Tek başına yatma
Kadından bağımsız sırtüstü tek başına uzanıyorsa bu kişi bağlanmaktan korkuyor demektir.Böyle durumlarda kadın ya erkeğin üzerine gitmemeli yada yol yakınken başka bir eş bulmalıdır

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,367
Puanı
561
Pardon ben sadece konu hakkında bilgi sahibi olanlar konu açacak diye biliyordum okudum şimdi. konuyu okuyup kendi cümlelerile yazınca da oluyordu :D

Kaşık pozisyonu ilgimi çekti :D Ayrıca güzel konu sex sonrası da ne yapılacağını bilmek gerek :F

primavera

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
526
Puanı
234
kızın tipine bağlı :W

seviştikten sonramı tipine bakcan :q

- - - Ekleme - - -

Pardon ben sadece konu hakkında bilgi sahibi olanlar konu açacak diye biliyordum okudum şimdi. konuyu okuyup kendi cümlelerile yazınca da oluyordu :D

Kaşık pozisyonu ilgimi çekti :D Ayrıca güzel konu sex sonrası da ne yapılacağını bilmek gerek :F

benim hakkımda bir bilgi sahibi olmadığın için her türlüde kopya konu diyemezdin :T: :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tek başına yatma
Kadından bağımsız sırtüstü tek başına uzanıyorsa bu kişi bağlanmaktan korkuyor demektir.Böyle durumlarda kadın ya erkeğin üzerine gitmemeli yada yol yakınken başka bir eş bulmalıdır

:ok:

primavera

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
526
Puanı
234

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Bence de bu. :D
Tek başına yatma

İstiyorsa ben öyle yatarken o bunu yapabilir. :D
Eğer kadını boynunu içine sokuyorsa olabildiğince yakınlaşmak istiyordur.Buda güçlü bir güven ve ilgi işaretidir

Sağ kolumu da böyle yapabilirim. :D
Seviştikten sonra kolunu sizin üzerinize atıp uyuyan erkek geçinilmesi kolay bir erkektir.

Pasham

Favori Üye
Reaksiyon puanı
228
Puanı
164
En iyisi kalk bi cigara ic yaninada bi kutu ayran :) git sonra dusunu al ne yatiyosun bea :) saka bi yana ilginc tespitler :-)