FF Sorgu Odası - Hafta 32- Sorgudaki İsim: hayret bi şey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,304
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyosun ? :D

Yukarıda düşünüyorsun yazarken "r" harfini atladığımı fark ettin mi ? :)

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Dizilere sans verilmeden hemen yayindan kaldirilmasini nasil degerlendiriyorsun ?

Kötü bir şey tabi. O kadar emeğin karşılığı böyle sonuçlanmamalı .

- - - Ekleme - - -

Benim hakkımda ne düşünüyosun ? :D

Yukarıda düşünüyorsun yazarken "r" harfini atladığımı fark ettin mi ? :)

Farketmediydim :)

Daha öncede belirtmiştim. Foruma üye olmamı sağlayan üyelerden birisin. Görevini sonuna kadar yerine getiruyorsun. Karşındaki kişilere karşı saygılısın. Samanyolu'nun dizilerini seviyorsun. Benim gibi meslek lisesinde okuyorsun :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Meslek resim dersinden bir tane ödev hazırlıyorum onu çizeceğim. Akşam ise Survivor'a bakmayı düşünüyorum:)

- - - Ekleme - - -

Başarılı bir editörsün. Biraz daha konu açmaya falan yüklensen bir sonraki değerlendirmelerde favorilerimden bir tanesisin. Forumda anlaştığım isimlerden birisin. İyi bir Kurtlar Vadisi Pusu takipçisisin. İyi bir ''tahminciydin''. Karşındaki kişilere saygılısın :)

- - - Ekleme - - -

Senin hakkında bir Kurtlar Vadisi Pusu hayranı olduğunu biliyorum. Bana kendini tanıtır mısın?
Kurtlar Vadisi Pusu fanatiğiyim karşımdaki kişilere saygılıyım en sevdiğim yemek lahmacundur

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
En sevdiğin yemek?

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Benim hakkımda ne düşünüyorsun ? :)

Forumun efsane isimlerinden birisin. Mesaj ve konu sayına bakacak olursak foruma epey katkı sağlamış birisin. Pek konuşmadık ama Tuğba ile konuşmalarından hatırladığım kadarıyla ismin Çağlar'dı galiba. Aslında hakkında çok şey düşünemiyorum ama forumda epey sevilen birisin. Galiba sınava gireceksin , bu yüzden pek online olamıyorsun.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860

Güzel de. Nasıl en sevdiğin oldu anlamadım :D Sevilecek bi şey ama en sevilecek bi şey değil bence ::eek:

Foruma ne için üye oldun?

Daha önce de yazmıştım dur kopyalayayım :)

Aslında foruma üye olma durumum şöyle başladı.

Lise 1'deyken ben çok gazete okurdum. Bir gün Haber Türk gazetesinde haftalık reytingleri gördüm. O gün reyting merakım başladı. Ardından mobilden reyting sonuçlarına bakmaya başladım. Bu forum o zamanlar çok tıklandığı için aramalatda çıkan ilk sitelerden birisiydi , @OzaN adminin yorumlarının yanında @Fks14 , @emreemreu ve @darksaal'ın açtığı konular beni çok heveslendirdi. Ardından üye oldum :smile:

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,695
Puanı
1,061

Forumun efsane isimlerinden birisin. Mesaj ve konu sayına bakacak olursak foruma epey katkı sağlamış birisin. Pek konuşmadık ama Tuğba ile konuşmalarından hatırladığım kadarıyla ismin Çağlar'dı galiba. Aslında hakkında çok şey düşünemiyorum ama forumda epey sevilen birisin. Galiba sınava gireceksin , bu yüzden pek online olamıyorsun.

Sağol düşüncelerin için. :) Evet adım Çağlar. :D Sende Hayrettin'din hatırladığım kadarıyla. :) 21 yaşına gireceğim 2 ay sonra İzmir'liyim bende. :D Sınava gireli 2 yıl oldu benim, Dokuz eylül üniversitesi evime baya uzak günde 3 saat yol çekiyorum + okul saati falan sonra dersler üstüne üstlük kız meseleleri zorluyor foruma girmeme. :) Girdiğim zamanlarda da genelde yönetim odasında oluyorum zaten. :)

Son dönemlerde en çok dinlediğin şarkı hangisi ? :)

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Sağol düşüncelerin için. :) Evet adım Çağlar. :D Sende Hayrettin'din hatırladığım kadarıyla. :) 21 yaşına gireceğim 2 ay sonra İzmir'liyim bende. :D Sınava gireli 2 yıl oldu benim, Dokuz eylül üniversitesi evime baya uzak günde 3 saat yol çekiyorum + okul saati falan sonra dersler üstüne üstlük kız meseleleri zorluyor foruma girmeme. :) Girdiğim zamanlarda da genelde yönetim odasında oluyorum zaten. :)

Son dönemlerde en çok dinlediğin şarkı hangisi ? :)

Adım Hayrettin evet.

Hadise'den Visal'i çok dinliyorum , birde Yatcaz Kalkcaz ve Hasta'yı da çok dinlerim :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsun? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...