Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Filinta’nın Yeni Sezon Tarihi Değişti!

Yazan Aserat

TRT 1’in sevilen dizisi Filinta’nın yeni sezon tarihi değişti!

Başrollerini Onur Tuna, Damla Aslanalp, Serhat Tutumluer, Nur Fettahoğlu ve Mehmet Özgür gibi isimlerin paylaştığı yapım, yeni sezonu 18 Eylül’de açacak. Ayrıca bu akşam ilk 13 bölümün, gelecek hafta ise son 13 bölümün en özel sahnelerinden oluşan kolaj bölümler ekrana gelecek.

Bu yıl kadrosuna Mustafa Avkıran, Rıza Kocaoğlu, Berrak Tüzünataç, Asena Tuğal, Onur Yaprakçı ve Mürşit Ağa Bağ’ı dahil eden Filinta, yeni sezonuyla 18 Eylül Cuma 20.00’de TRT 1’de!

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

5 Yorum

  • cuma zorlu bir gün, bence erken başlayıp seyirci çekmeleri lazımdı ki yeni sezonda rating alabilsin ama her ertelendiği sürede dizi adına bir sıkıntı olacağı kesin, sezon sonunu görmeyebilir..

  • Netleşemedi gitti bu tarihte. 😀

    Cuma gerçekten çok zor bu sezon; Kiralık Aşk, Karagül, Kara Ekmek, Kanal D dizisi, Güldür Güldür Show, Tv8 yapımı olur. 😀 Bakalım başarılı olabilecek mi bu sezon?

  • Bu dizinin maliyeti çok yüksek biter bence yakında.

    @Yiğitt senin sayende okumadığım konuları görüyorum. :F

    Kolay kolay bitirmez kanal çok emek veriliyor reytingler önemli. :A

  • Bu sezon lara ve kadı yok herhalde.onlar sezon finalindeki patlamada ölmüş. Tabi sonradan bıçak ali gibi geri donmezlerse. Yani bambaşka bir filinta var bu sezon.reytingi yükselirmi dusermi bilmem.

Bir yorum bırakın