Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Filinta’ Bu Akşam Yayınlanmayacak!

Yazan Aserat

TRT 1’in sevilen dizisi Filinta bu akşam yayınlanmayacak.

Dizinin yapımcı şirketi Es Film’den gelen açıklamaya göre senaryoda yer alan aksiyon sahnelerinin yoğun olması nedeniyle bu akşam yayınlanması beklenen 33. bölüm zamanında yetiştirilemedi. Bu nedenle merakla beklenen yeni bölümün yerine geçen haftanın tekrarı ekrana gelecek.

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Filinta, yeni bölümüyle 6 Kasım Cuma 20.00’de TRT 1’de!

 

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

4 Yorum

  • 22.30'da Başbakan ile Gündem Özel programı ekrana gelecek, o nedenle yayınlanmıyordur. 🙂 Yemesinler kimseyi.

  • 22.30'da Başbakan ile Gündem Özel programı ekrana gelecek, o nedenle yayınlanmıyordur. 🙂 Yemesinler kimseyi.

    Onunla alakası olduğunu düşünmüyorum, bölüm yetiştirilseydi özetsiz yayınlanabilirdi.

  • Onunla alakası olduğunu düşünmüyorum, bölüm yetiştirilseydi özetsiz yayınlanabilirdi.

    Dizinin çekimlerine Ağustos'un ortasında başlandı, dizi Eylül'ün 3. haftası başladı. Arada 1 ay vakit var, hani bayram desen 1 hafta falan pek inandırıcı değil. Zaten yeni sezonun ilk 2-3 bölümünü dizi başlamadan yetiştirmişlerdir.

  • Dizinin çekimlerine Ağustos'un ortasında başlandı, dizi Eylül'ün 3. haftası başladı. Arada 1 ay vakit var, hani bayram desen 1 hafta falan pek inandırıcı değil. Zaten yeni sezonun ilk 2-3 bölümünü dizi başlamadan yetiştirmişlerdir.

    Ama dediğin normal bir dizi değil ki, setler tasarlanıyor, binbir türlü kamera açısından çekimler yapılıyor ve daha birçok uğraştırıcı şey oluyor. Aksiyon sahnesi yapmak kolay değil.

Bir yorum bırakın