Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Ethem Özışık, Hangi Yapım Şirketiyle Anlaştı?

Son dönemin en yaratıcı ve başarılı senaristlerinden Poyraz Karayel’in yazarı Ethem Özışık, yeni bir yapım şirketi ile anlaştı.

Daha önce Arkadaşım Max, Sudan Bıkmış Balıklar ve Sana Bir Sır Vereceğim’i kaleme alan usta senarist, Burak Sağyaşar’ın sahibi olduğu Bi Yapım ile uzun süreli bir anlaşmaya vardı.

Bi Yapım, önümüzdeki dönemde Zeynep & Halil, Peri Masalı, Merhamet ve Ceza, Yalancının Mumu gibi dizileri hayata geçirecek.

Yazar hakkında

sürgünüm

20 Yorum

 • Sudan Bıkmış Balıklar efsanesinden bir daha istiyoruz. :Z

  Merakla bekliyoruz artık, sözde geçen sezon da Kanal D'ye yapıyordu Burak Sağyaşar. Bu yaz muhakkak ortalığa çıkacaktır.

 • Poyraz Karayel'in yarısı kadar üzerinde çalışılsa yine çok iyi bir proje çıkar ortaya, ikinci Kerem Deren vakası benim için, ne yazsa izlenir 🙂

 • Poyraz Karayel'in yarısı kadar üzerinde çalışılsa yine çok iyi bir proje çıkar ortaya, ikinci Kerem Deren vakası benim için, ne yazsa izlenir 🙂

  Allah sonubu benzetmesin.ss

 • Yilmaz sahnle karsilastirdigina gore pek matah degil kerem deren :A

  geçenlerde böyle demiyodun sanki :A muhteşemin son sezonunu yazmıştı şimdi böyle dönüp kötülemen ilginç tabii :A

 • geçenlerde böyle demiyodun sanki :A muhteşemin son sezonunu yazmıştı şimdi böyle dönüp kötülemen ilginç tabii :A

  Son sezonu sen de iyi yazardin ilk 3sezon 23 yil 4.sezon 23 yil gidildi hep dedim kosemde yardimcisi drgismis zati.ss neyse kerem deren sosyal mefya abartmadi geliyor bans bir ycurum iyiydi  o da erken bitti

  .ss

 • Son sezonu sen de iyi yazardin ilk 3sezon 23 yil 4.sezon 23 yil gidildi hep dedim kosemde yardimcisi drgismis zati.ss neyse kerem deren sosyal mefya abartmadi geliyor bans bir ycurum iyiydi  o da erken bitti

  .ss

  Ezel'i atlıyor bide :F Hadi Tuba hasedinden, kıskançlığından, çekememezliğinden 20 Dakika'yı beğenmemiş gibi yapmana bir şey demiyorum. Onun dışında bi Sınıf, Ezel ve Uçurum'u yazdı zaten. Sınıf RTÜK engeliyle kaldırıldı, Arka Sıradakiler'in daha gerçekçi versiyonuydu. Ezel efsane zaten. Uçurum da çok cesur ve iyi bir diziydi.

 • Ezel'i atlıyor bide :F Hadi Tuba hasedinden, kıskançlığından, çekememezliğinden 20 Dakika'yı beğenmemiş gibi yapmana bir şey demiyorum. Onun dışında bi Sınıf, Ezel ve Uçurum'u yazdı zaten. Sınıf RTÜK engeliyle kaldırıldı, Arka Sıradakiler'in daha gerçekçi versiyonuydu. Ezel efsane zaten. Uçurum da çok cesur ve iyi bir diziydi.

  Ezel klasik o sablon ustune 50 dizi yapilmistir oyuncu kadrosuyla one cikti 😀

 • Poyraz Karayel'den sonra beklentiler aşırı yükseldi, ama bu iddiasının altını dolduracağından şüphem yok.  :X

Bir yorum bırakın