Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Episode Dergi Yeni Sayısıyla Geliyor!

Yazan Aserat

9 Aralık’ta ilk sayısıyla okuyucu ile buluşan dizi kültürü dergisi Episode, yeni sayısıyla raflara geri dönmeye hazırlanıyor.

2 aylık sürelerle yayınlanan derginin 2. sayısında ‘Çoban Yıldızı’ ile ekrana dönecek olan Şükrü Özyıldız, ‘Hayat Şarkısı’nın başrol oyuncuları Burcu Biricik ile Ahmet Mümtaz Taylan, son olarak ‘Umuda Kelepçe Vurulmaz’ ile ekranda yer alan Begüm Birgören, başarılı yönetmenler Cem Karcı, Zeynep Günay Tan ile Hilal Saral, yaptıkları işlerle milyonların beğenisini kazanan senaristler Mahinur Ergun, Ece Yörenç ile Seray Şahiner‘le yapılan röpörtajlar yer alacak.

Öte yandan stilist Başak Dizer Tatlıtuğ ile Deniz Marşan, cast direktörü Rabia Sultan Düzenli, BluTV’nin merak edilenlerini açıklayacak olan Aydın Doğan Yalçındağ ve akademisyen Nükhet Sırman da yeni sayının konukları arasında.

Yerli ve Yabancı olarak 2 bölümden oluşan Episode Dergi, yeni sayısıyla 15 Şubat Çarşamba günü gazete bayileri, kitapçılar, süpermarketler ve online sitelerdeki yerini alacak.

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

5 Yorum

Bir yorum bırakın