Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Endemol Shine’da Üst Düzey Ayrılık!

Yazan EFE UYSAL

Ekranların sevilen yapım şirketlerinden birisi olan ”Endemol Shine Türkiye”den üst düzey bir ayrılık yaşandı.

Uluslararası yapım şirketi Endemol Shine’nin Türkiye organizasyonunda sürpriz bir ayrılık yaşandı. Endemol Shine Türkiye Dramalar Direktörü Cengiz Deveci görevinden istifa etti.

Kararını çalışanlara yolladığı bir mail ile duyuran Deveci istifasının nedeni olarak “yaşanan belirsizlikler ve holdingin stratejik değerlendirme çalışmaları boyunca çalışmalara vere verilmesini” gösterdi.

İşte, Cengiz Deveci’nin veda maili! Değerli Çalışa Arkadaşlarım, Her anından büyük keyif alarak onurla çalıştığım Endemol Shine Türkiye Dramalar Direktörlüğü görevimden bugün ayrılmış bulunuyorum. Birlikte geçirdiğimiz süre boyunca her karesinden gurur duyduğum işlere birlikte imza attık. Sizlerle çalışmış olmaktan, bu ailenin bir parçası olmaktan hep büyük onur duydum. Maalesef içinde bulunduğumuz süreçte yaşanan belirsizlikler ve bir süreliğine de olsa holdingin stratejik değerlendirme çalışmaları boyunca çalışmalarımıza ara veriyor olmamız bu kararı almamda belirleyici etken olmuştur. Çalışmaya alışkın insanlar olarak beklemeyi kendi yaradılışıma uygun bulmadığım için bu kararı almak zorunluluğu doğmuştur. Yol arkadaşlığı yaptığımız, fedakar çalışmalarını ve mücadelelerini bizzat yaşayarak takip ettiğim çok değerli Hakan Eren ve Gökhan Tatarer’e hepinizin nezdinde bir kez daha teşekkür ediyorum. Onların liderliğinde hem bu şirket hem de sektör çok büyük kazanımlar elde etti. Tüm bu sürecin hem Endemol Shine ailesi, hem sektör açısından olumlu neticeler getirmesini diliyor ve hepinize kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum. Hepinizi seviyorum, sağlıcakla kalın. Sevgi ve saygılarımla.

Yazar hakkında

EFE UYSAL

[color=#000000][size=6][font=arial black]BEŞİKTAŞ[/font][/size][/color]
[color=#ffffff][size=6][font=arial black]QUARESMA :bhr:[/font][/size][/color]
[font=arial black][color=#993366][size=6]HAKAN ÇALHANOĞLU :d:[/size][/color]
[color=#000080][size=6]CRİSTİANO RONALDO :cool:[/size][/color][/font]
[color=#ff0000][size=6][font=arial black]DİRİLİŞ ''ERTUĞRUL'' :love1:[/font][/size][/color]
[IMG]https://pbs.twimg.com/profile_images/639381290366603264/UZD9BGBA.jpg[/IMG]

1 Yorum

  • Endemol o kadar dizi yaptı ama sadece Paramparça ucundan tutabildi. Drama sektöründen çıkmaları sektör için büyük kayıp olur.

Bir yorum bırakın