güncel güncel haberler Magazin

Elçin Sangu’dan Tepkilere Cevap Geldi!

Yazan Aserat

Bu aralar ‘Kiralık Aşk’ dizisi ile gündemde olan Elçin Sangu’dan kendisi hakkında yapılan ithamlara cevap geldi.

Geçtiğimiz günlerde attığı tweetler ile çoğu kişinin hedefi haline gelen ve birçok tepkiye maruz kalan başarılı oyuncu, Instagram hesabından yaptığı açıklama ile her şeyin yanlış anlaşıldığını ve ölümü savunanların asla yanında olmadığını belirtti.

İşte o açıklamanın tamamı:

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

5 Yorum

  • Sen  o şekilde Tweet'ler atarsan insanlarda şüphe duyar tabii. Zaten millet suçlamaya yer arıyor birilerini sende yanlış anlaşılırsın tabi.

  • Sen o şekilde Tweet'ler atarsan insanlarda şüphe duyar tabii. Zaten millet suçlamaya yer arıyor birilerini sende yanlış anlaşılırsın tabi.

    Neyse menajeri oyuncusunu savunmak için mahalle kabadayıları gibi ona buna küfür, hakaret yağdırıyor. belirli bir zeka seviyesinin altındaki yorumları ciddiye almayacaklarını bildirmiş ama çelişkiye gel ki kendisi 6 yaşında ki bir çocuğun verdiği cevapları veriyor millete.

Bir yorum bırakın