Dizi & TV Haberleri

Ekim Ayında Hangi Yapımlar Konuşuldu?

Yazan mrt-06

Posta gazetesi televizyon yazarı Mesut Yar’ın haberine göre, Ekim ayının karnesi belli oldu!

Yayınlanan diziler arasında en çok konuşulan ATV ekranlarında ikinci sezonuyla yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oldu, Eşkıya’yı Show TV ekranlarında bu sezon başlayan İçerde dizisi takip etti. İlk 5’de ise Yeter, Arka Sokaklar, Kertenkele yer aldı.

Kadın kuşağının zirvesinde ise ATV’de her sabah gazeteci yazar Müge Anlı’nın sunduğu Tatlı Sert programı yer alırken Tatlı Sert’i Show TV’de yayınlanan evlendirme programı Evleneceksen Gel takip etti. İlk 5’de ise Zahide Yetiş, Emelce, Zuhal Topal yer aldı. Konuşulmanın yanı sıra Ekim ayında TOTAL’de en çok izlenen ana haber bülteni Show Ana Haber olurken Show Ana Haber’i Fatih Portakal ile Fox Ana Haber, ATV Ana Haber, Kanal D Ana Haber, Star Ana Haber takip etti. AB’de ise bu sıralama Fatih Portakal ile Fox Ana Haber, Show Ana Haber, ATV Ana Haber, Kanal D Ana Haber, Star Ana Haber şeklinde sıralandı.

Yarışmaların zirvesinde TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye yer aldı, O Ses Türkiye’yi ATV’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster takip etti. İlk 5’de Gelin Evi, Var Mısınız Yok Musunuz, Gardırop Savaşları yer aldı.

Post Ratings:
Like
Like x 3

Yazar hakkında

mrt-06

4 Yorum

  • 3.-4.-5.dizileri kim konuşmuş:A

    Pelin Karahan'ın hamilelek haberi, diziden çıkması vs. bayağı haber oldu. Kertenkele'nin de kadrosu baştan düzüldü bir zahmet listeye girsin. Arka Sokaklar da darbe konusunu işleyerek gündeme geldi. 😀

  • Pelin Karahan'ın hamilelek haberi, diziden çıkması vs. bayağı haber oldu. Arka Sokaklar darbe konusunu işleyerek gündeme geldi. Kertenkele'nin de kadrosu baştan düzüldü bir zahmet listeye girsin. 😀

    Terör konusu gelebilir Diyarbakırlı kıza tecavüz etmeye çalıştı ve diar intihar etti

    Cenazesi Diyarbakıra yollandı hastahanedeki herkes aynı rüyayı görüyor

    Uyuşturucunun etkisiyle ve hastahanede isyan çıkıyor Hastahaneyi yakıyor tunç Diar için bir kız için hastahane yaktı

Bir yorum bırakın