Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Eğlendirme Dairesi’ ve ‘Kız Tarafı Erkek Tarafı’ Yayından Kaldırıldı!

Yazan Aserat

Reyting savaşları tüm hızıyla devam ederken hayal kırıklığı yaratanlar da ekrandan silinmeye başladı. Bunun sonucunda ise geçtiğimiz günlerde iki programın yayından kaldırıldığı açıklandı.

Kadrosunda Şahin Irmak, Ersin Korkut, Murat Eken, Zeynep Çamcı, Gülhan Tekin, Burcu Altın, Korhan Herduran, Enis Arıkan, Hakan Bilgin gibi isimlerin yer aldığı, Star’da ekrana gelen ‘Eğlendirme Dairesi’ büyük umutlarla başladığı reyting yarışında kısa zamanda gerilere düşmeye başlamıştı. Gün ve saatinin değişmesine rağmen yeniden hayal kırıklığı yaratan program, 5. bölümüyle son buldu.

Bir diğer veda haberi ise Show TV’de yayınlanan ‘Kız Tarafı Erkek Tarafı’ndan geldi. Alişan ve Çağla Şikel’in sunuculuğunu üstlendiği eğlenceli yarışma, 2 Kasım’da başlamış ve hüsran yaşamıştı. Geçtiğimiz haftalarda haber öncesine alınan yapım, reytinglerinde olumlu bir gelişme olmayınca bitirilmesine ve stokta kalan bölümlerin yayınlanmasına karar verildi.

Önümüzdeki günlerde hangi yapımların yarışa veda edeceği ise merak konusu.

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

7 Yorum

Bir yorum bırakın