Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Eflatun Filmden Yeni Proje: “Görünen Adam” – Özel Haber

Yazan EnveR

Leyla ile Mecnun ve Şubat dizilerinin Sen Aydınlatırsın Geceyi filminin yapım şirketi Eflatun Film’den yeni proje geliyor.

Yeni projenin dizi ve ya film olduğu bilinmiyor.Yapım kendi twitter hesabından “efLAtunfilm’den “Görünen Adam”… Yakında buralarda bir yerlerde… ”  tweet’i paylaştı.

Eflatun Film’den görevli kişilerden biri İsmail İçen Leyla ile Mecnun fanlarının TT yapma çalışması ardından “ ı bekleyin :)” tweet’ini paylaşması Leyla ile Mecnun hayranlarını biraz daha heyecanlandırdı.

Dizide İskender baba rolünde olan Ahmet Mümtaz Taylan’ın “ Bu ne ki şimdi? “Buralarda” dediği neresi ki? Yeni bi Onur Ünlü şeysi mi? Sinir ederler insanı be!..” tweet’ini paylaşması ortalığı biraz da karıştırdı.

Leyla ile Mecnun hayranları Eflatun Film’in yeni projesi olan Görünen Adam’ı merakla bekliyor.

Yazar hakkında

EnveR

[COLOR=#000080][B]Kaybetmekten korkma! Bir şeyi kazanmak için, bazı şeyleri kaybetmelisin ve unutma kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin...[/B][/COLOR]

1 Yorum

  • good site buy case study

    …Nov 24, 2014 Case study. Louise from York: “I’d definitely recommend Help to Buy” “It’s in a really good location and for the amount of house that you get, the When we met the sales advisers here at the site, they put us in touch with all …

  • Eflatun Film uzun zamandır piyasada yoktu, bu dizi ile ekrandaki kalite seviyesini biraz yükseltirler en azından.  🙂

Bir yorum bırakın