Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Dudullu Postası’nın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Yazan Aserat

BluTV’nin iddialı komedi dizisi Dudullu Postası’nın yayın tarihi belli oldu.

Serkan Yılmaz’ın karikatür serisinden uyarlanan; Onur Ünlü’nün yazıp yönettiği, başrollerini ise Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Erkan Can, Güven Kıraç, Bülent Şakrak, Özgür Emre Yıldırım, Ahmet Rıfat Şungar, Ayda Aksel, Levent Tülek, Aslı Bekiroğlu, Gözde Çığacı ve Bekir Çiçekdemir’in yer aldığı yapım, 55 dakikalık 14 bölümden oluşacak.

Dudullu Postası, ilk bölümüyle Cuma 20.00’de BluTV’de!

https://twitter.com/BluTVofficial/status/955458051066224640

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

7 Yorum

 • Hazar Ergüçlü ve Taner Ölmez yeniden aynı dizide ve yeniden partner. :Z

   

  İlgi göreceğini düşünüyorum, bir yerlere düşerse izlerim. 😀

 • Blutv icerik olarak puhutvden daha fazla is yapmakta. Puhu tvnin sansi ucretsiz olusu ve Fi gibi bir dizi oldu. Insallah bu dizi de internet sektorune bir katkida bulunur ve blutv daha yukselir. Rekabet her zaman iyidir.

 • Oha bu dizi ne ara çekildi de geldi ya. Onur Ünlü mizahını özlemişim. BluTv üyeliğini tekrar akif etme zamanı geldi gibi. 😀

 • Onur Ünlü'nün oluşu, izlemek için yeterli. Ancak BluTV içeriğini ücretli yapıyor ve bu da izlemek için yeterli değil.

  Doğuş grubu gibi yapmalı. İçeriklerini ücretsiz platforma aktarmalı. Mesela netd'ye aktarmalı ya da BluTV'yi ücretsiz yapmalı.Site üzerinden satın alınmadan ilgi görülmesi ve o şekilde para kazanılması sağlanmalı. Kaliteli içerik sunarlarsa, her türlü parayı da kazanırlar.

  Açıkcası puhutv'nin yaptıkları çok iyi. Dizi bölümleri siteden izlenebiliyor. "Fi" dizisini çıkardılar ve bu da büyük ilgi gördü. Daha da yeni işler gelecek gibi gözüküyor. Böyle işler çıkarsınlar, ücretsiz içerik sunsunlar, her türlü ilgiyi görür. Masum da çıktı mesela, kadro çok iyiydi. Bu dizinin de çok iyi kadrosu var ve Onur Ünlü var yönetmen olarak. Yani yapıyorlar ama işte sunuş şekli ücretsiz değil. Hem puhutv ile rekabet de ancak eşit şartlar altında olur.

Bir yorum bırakın