Genel

Dizi Setinde Skandal! Ünlü Oyuncu Masözle Cinsel İlişkiye Girmiş

hakan

FOX TV’nin bugün final yapan Hayat Sevince Güzel dizisinin oyuncusu Ali Erkazan’dan şok bir iddia geldi.

Oyuncu Ali Erkazan Hayat Sevince Güzel dizisinde Hakan Meriçliler’le yaşadığı kavgayı Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar programının canlı yayınında anlattı. Erkazan, “Hakan Meriçliler masöz kızlardan biriyle ilişkiye girmiş.” dedi.  Ali Erkazan, Hakan Meriçliler’in kadın sorunu olduğunu ve bunun hastalık seviyesinde olduğunu ileri sürdü.

Dizi setinde yaşanan kavgayla ilgili açıklamalarda bulunan Ali Erkazan, Hakan Meriçliler’in otel müdürünün eşi dahil oteldeki tüm kadınları taciz ettiğini iddia etti. Meriçliler’in otelde masaj hizmeti veren masözle bile ilişki yaşadığını öne süren Ali Erkazan, son olarak kendi kız arkadaşına yönelik hareketleri sonrasında kavga çıktığını anlattı.

İşte Erkazan’ın anlattıklarından satırbaşları;
“Sevgilim yanıma tatile geldi. Kendisi çok cana yakın, içten bir kızdır, Herkese çok saygılı, içten davranıyordu. Bu arkadaş onun bu davranışlarını başka şekilde yorumlamaya başladı.

Kadın zaafı var bu arkadaşın. Otel sahibinin karısı, masöz kızlar falan… Taciz ettiği insanlar var. Çevresinde ne kadar kadın varsa hepsine yanaşmış. Bunları o kadınlar bana anlattı.

Hatta bir keresinde masöz kızlardan biriyle cinsel ilişkiye girmiş.”

Kaynak: Milliyet

 

Yazar hakkında

kerim yavuz

10 Yorum

 • Cinsel iliski , sex, hala scandal mi?

  Ona buna taciz yapti demek, belgesiz iddialar, hemde canli yayinda dogrumu?

  Hakan M iyi oyuncu mu?, sonuçta bo bo mo mo diye konuşan bi şahis.

  Note: her turlu tacize karşiyim, taciz edene o eyfel kulesinin dikenli yeri varya jotem (je t'aime).

 • bana tamamen hayal ürünü geldi vlla kızı yaşındaki sevgilisini kıskanmış hepsi okadar o yaşta kadın alırsan seni aldatır tabikide herkes dengini bulucak ayrıca taciz edilen tüm kadınlar neden bu adama gelip anlatıyor bu adamın özelliği neymiş ilişki yaşayan masöz bile gelip bu adama anlatıyormuş ben ilişki yaşadım diye senin özelliğin nedir kadınlar en iyi kadın arkadaşı dışında kimseye anlatmaz bunları hele ilişki konusunu 🙂

   

  ayrıca sevgilim dediğin kadın 30-35 yaşlarında görünüyor sen 65 yaşında dede olmuşsun 30 yaş rahat aranızda var yaşından başından utanmıyormusun ahlaksız herif böyle ahlaksız pis herifleri televizyona çıkartıp konuşturuyorsunuzya asıl skandal budur programı sunan kadınlarda adamdan rahatsız oldular zaten ellerinden gelse bitiriceklerdi  ❓

Bir yorum bırakın