Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Digiturk Kanallarının Adı Değişiyor!

Yazan Aserat

2015’te Katarlı medya grubu beIN’e satılan Digiturk, yeni yılda yepyeni yüzüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bu gece 00.00’dan itibaren Lig TV ve diğer 3 kanalının adı beIN Sports, Türkmax Gurme’nin adı beIN Gurme, Moviemax film kanallarının adı beIN Movies PremierbeIN Movies StarsbeIN Movies ActionbeIN Movies FestivalbeIN Movies Comedy, beIN Movies Family ve beIN Movies Türk olarak değişecek.

Yıllardır Dizimax adıyla yayın yapan yabancı dizi kanalları beIN Series VicebeIN Series DramabeIN Series ComedybeIN Series Sci-Fi olarak hizmet verecek. Ayrıca İz TV’nin yeni adı beIN İz, Home & Entertainment kanalının ismi de beIN Home & Entertainment oldu.

Bunların yanı sıra Digiturk, James Bond filmlerinin yayınlanacağı yeni kanalı beIN Movies 007 ile 13 Ocak’tan itibaren 1 numaralı kanaldan izlenebilecek. Öte yandan Digiturk, orta vadede kendi dizilerini yayınlayacağı bir yerli dizi kanalı da açmayı planlıyor. Bilindiği üzere Türkmax format değiştirmeden önce bir nevi bu işlevi görüyordu.

Değişim nedeniyle 13-16 Ocak arasında da bu kanallar tüm Digiturk izleyicilerine ücretsiz olacak.

Yeni stüdyolar: https://www.youtube.com/watch?v=CGTkLCy7xXY

Yeni logolar:

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

5 Yorum

 • Marka değeri olan Digitürk'e para saymamişlar abone sayısına para saymişlar demek. Herşeyi baştan aşaği yenilemişler. Keşke dizi/film kanalların birini türksatta bedava yapsalar :X beIN markasını benimsemek için yani :X

   

  Anlamadığim birşey var 007'ye özel kanal mı açılmış? Starwars içinde yapılmıştı ama etkinlik içindi. Bu da etkinlik mi acaba?

 • İsim değiştireceklerine şu saçma sapan SD yayın politikasından vazgeçsinler ki bazı kanalların SD'si bile yok 🙂

   

  @Forumdash Evet geçici kanal.

 • Bir tek Digiturk'ün adını değiştirmemişler belki ileride beINturk falan yaparlar. Aç gözlü Katarlılar İz TV'den ne istediniz ya 🙁

 • Adamlar isi gucu biraktilar ugrastiklari seye bak:A[DOUBLEPOST=1484250418][/DOUBLEPOST]

  İsim değiştireceklerine şu saçma sapan SD yayın politikasından vazgeçsinler ki bazı kanalların SD'si bile yok 🙂

   

  @Forumdash Evet geçici kanal.

  Pardon yanlislikla olmamisa bastim

Bir yorum bırakın