Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Deniz Akkaya da ‘Duymayan Kalmasın’dan Ayrıldı!

Yazan Aserat

Star TV’nin magazin programı Duymayan Kalmasın’da sürpriz bir ayrılık daha yaşandı.

Yola Mesut Yar, Deniz Akkaya ve Seren Serengil’in sunuculuğuyla başlayan ve Yar’ın ayrılmasından sonra iki sunucuyla yola devam eden yapımın içeriği, konu seçiminde hassasiyetten uzak davranılması gibi unsurlardan bir süredir şikayetçi olan Akkaya, dün gerçekleşen hain saldırı nedeniyle yayın yapılmasını istemeyince ekip ile ters düştü ve bu sabahki bölüme çıkmadı. Öte yandan onun yerini ise Cengiz Semercioğlu aldı.

Yakında yeni bir programa başlayacağını da duyuran Deniz Akkaya’nın açıklaması şu şekilde:

“Değerli dostlar; Bir bebek gibi büyütmüş ve kısa sürede fenomene dönüştürdüğümüz ‘Duymayan Kalmasın’dan eski partnerim Mesut Yar gibi ayrılma kararı almış bulunmaktayım. Ayrılık sebeplerimiz Mesut Yar ile paralellik göstermektedir; içerik ve konuların işleniş şekli ve formatın gereklilikleri gibi tamamen yayıncılık konuları, meslek mevzuatları yanında ülkenin içinden geçtiği bu sert süreçte belki de bir yayıncıdan beklenen PROFESYONELLİĞİ yerine getirmekte zorlanmamdır. Hele hele dün senenin ilk saatlerinde yaşanan hain saldırı sonrasında kendimde özel hayat konuşacak gücü bulamamam en önemli etkendir.

Bu nedenle yarın sizlerle vedalaşmak üzere yaptığımız plandan, geri çekiliyor ve yarın yayın yapılmaması konusundaki duruşumu burada devam ettiriyorum! Benim için yarın yas günüdür; şov da her zaman devam etmemelidir… Bir süre dinlenip yeni adresimde sizlerle buluşmak üzere enerji topluyor olacağım.Tekrar tüm ülkeme Allah sabır ve güç versin. İyi günlerde güleryüzlü yayınlarda buluşacağız.”

Duymayan Kalmasın, canlı yayın ile hafta içi her sabah 09.45’te Star’da!

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

4 Yorum

  • Program başladığında Mesut Yar çok durmaz diye demiştim içimden öylede oldu

    Denizin yerine keşke Seren hanım ayrılsaymış ne zaman izlesem hep birilerine laf sokma peşinde özellikle Gülben ergen ile ilgili:D

  • Deniz Akkaya sevdiğim bir isim umarım ekranlardan uzak kalmaz fazla.

    Ayrılmasa daha iyiydi ama kendi kararı… Bu programdaki ortam İkinci Sayfa ve Söylemezsem Olmaz'a göre daha iyiydi bence. 🙂

  • boş laflar. reytingler düşük, ilk 100'e bile giremiyoruz demiyor da… en samimiyetsiz insan modeli. başarısızlığı böyle süslü laflarla örtmeye çalışıyor. keşke o kadar hassas biri olsaydın.

Bir yorum bırakın