Magazin Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Demet Akalın’dan Canlı Yayında Şok Küfür!

Yazan Aserat

Kanal D’nin sevilen magazin programı Magazin D’de şok anlar yaşandı.

Türk pop müziğinin başarılı isimleri arasında yer alan Demet Akalın, Bodrum’daki evinde yapılan 3G bağlantısının bir türlü gerçekleşememesi sonucunda, canlı yayında olduğunu fark etmeden sarf ettiği sözler ile günün en çok konuşulan konuları arasında yer aldı. Sunucu Asena Atalay’ın yaşanan krizi idare ettirememesi dikkat çekerken sorunun çözülmesinin ardından Akalın, röpörtaj için kızı Mira ile birlikte kameralar karşısına geçti.

Magazin D, canlı yayın ile her gün 09.45’te Kanal D’de!

İşte o anlar: https://www.youtube.com/watch?v=zP5BeNjppzo

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

9 Yorum

  • Ahahah "günümün içine s***tınız aykü" mü dedi:F sonra kızıyla mıy mıy konuşma:F Aynı filmlerde parodi olarak gösterilenler gibi:F

  • Bu tarz durumlar başka programlarda da oldu.ayrıca program arada reklam yaptığında böyle konuşmalar olduğu ortaya çok çıktı..magazin tarzı programlarda bu durumlar baya bir oluyor tümü için konuşmuyorum ama çoğunda bunlar oluyor..

  • kadınlar olarak erkeklerin yapmasından şikayet ettiğimiz birşeyi kendimiz neden yapıyoruzki 91 doğumluyum ben  25 yıldır hayattayım yani  1 defa bile ağzımdan o küfür çıkmadı bir kadın olarakta çıkmamasıda gerekir zaten demete kraliçe diyor sunucu benim bildiğim kadınlara kraliçe denilir erkeklere denmez :F :F :F

Bir yorum bırakın