Sinema Sinema Haberleri

Demet Akalın ve Okan Kurt Çifti Aynı Filmde!

Yazan EnveR

Yönetmenliğini Togan Gökbahar’ın yaptığı Şahan Gökbakar’ın yeni  Osman Pazarlama filminde Demet Akalın ve Okan Yurt çifti rol aldı!

Film daha vizyona girmeden konuk oyuncularıyla dikkat çekti.Filmde rol alan Demet Akalın, jet sosyetenin bulunduğu bir davette yatırımcıyı canlandırıyor.

Filmde Şahan Gökbahar, Selim Akgül, Esra Balıkçı, Feriştah Senem Yıldırım, Şükran Çağman ve Gizem İnceoğlu rol alıyor.Filmin senarosunu Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar yazdı.

Filmin konusu şöyle:

İstanbul’un orta halli semtlerinden birinde yaşayan Osman Şaşmaz, Uzakdoğu’dan getirttiği ürünleri satmaya çalışır. Öte yandan da icatlarını yatırımcılara pazarlayıp zengin olmaya çalışmaktadır. Sevdiği kızın babasına kendini ispat etmeye çalışan Osman, türlü maceralar atılmaktadır. Osman’ın en büyük yardımcıları ise sağ kolu Erkan (Mehmet Selim Akgül) ile aile dostlarının kızı Songül (Feriştah Senem Yıldırım) karakterleridir.

Filmin fragmanının bu akşam saat 20:00’da yayınlacağını Şahan Gökbakar kendi instagram hesabından paylaştı.

Bu akşam 20:00 da ön kavuşma:)))

A photo posted by sahangokbakar (@sahangokbakar) on

Osman Pazarlama filmi 19 Şubat’tan itibaren sinemalarda!

Yazar hakkında

EnveR

[COLOR=#000080][B]Kaybetmekten korkma! Bir şeyi kazanmak için, bazı şeyleri kaybetmelisin ve unutma kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin...[/B][/COLOR]

Bir yorum bırakın