Dizi & TV Haberleri

”Deli Fişek” Dizisinin Yeni Kanalı Belli Oldu!

Yazan Yiğitt

ATV’de yayınlanması beklenen, daha sonra rafa kalkan ”Deli Fişek” dizisinin yeni kanalı belli oldu!

‘Kiralık Aşk’ dizisiyle ekranlarda büyük ses getiren Ortaks Yapım’ın yeni dizisi ‘Deli Fişek’ için hazırlıklar yeniden başladı. Usta isim Devrim Yalçın’ın yöneteceği dizi Bodrum’da çekilecek ve polisiye türünde olacak. Merakla beklenen proje Kanal D’de izleyicisiyle buluşacak.

”Deli Fişek” yakında Kanal D’de!

Kaynak: Medyatava

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

16 Yorum

 • O isimle başka kanalda olamazdı zaten. :A

  ''D'eli Fişek işte, Kanal D'nin daha önce ''D''li Gibi Sevmek Ruhumuzda Var'' yeni sezon tanıtımı gibi olacak. :bhr: :Z

 • Yani kanalın çok işi yok öyle. Dizi alması iyi olmuş. Ama tutacağını sanmıyorum. Pazartesi kanalın dolu, Salı desek o gün hayatta tutunamaz,Çarşamba kesinlikle olmaz,perşembe zaten dolu cuma da öyle. Pazar iyi gidiyor. Tek Cumartesi kalıyor o da olabilir aslında ama Gulizar için üzülürüm.

 • Yani kanalın çok işi yok öyle. Dizi alması iyi olmuş. Ama tutacağını sanmıyorum. Pazartesi kanalın dolu, Salı desek o gün hayatta tutunamaz,Çarşamba kesinlikle olmaz,perşembe zaten dolu cuma da öyle. Pazar iyi gidiyor. Tek Cumartesi kalıyor o da olabilir aslında ama Gulizar için üzülürüm.

  Sezon bitiyor zaten, yazın başlar gibime geliyor. Zaten Mart ayı geldi, oyuncular belli olacak falan derken Mayıs'ı bulur gibi. İnşallah öyle olur, bu sezon daha iş yapamaz. 🙂

 • Yaz dizisiyse Stara verseydiniz ya, Yaz aylarında da izleyicinin en çok izlediği kanal sonuçta. :Z

 • Sezon bitiyor zaten, yazın başlar gibime geliyor. Zaten Mart ayı geldi, oyuncular belli olacak falan derken Mayıs'ı bulur gibi. İnşallah öyle olur, bu sezon daha iş yapamaz. 🙂

  Valla sezon doldu gerçekten. Her gün iddialı işler var. Bir tek Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri için aynı şeyleri diyemem. Evet iddialı diziler var ama 1 2 tane. Kanal D de Pazar zaten dolu. Çocuklar Duymasın 6 küsür reyting alıyor. Perşembe desek o gün de Vatanım Sensin var. 8 9 reyting alıyor ama güçlü bir rakip de lazım karşısına. Bu dizi için tek uygun gün Cumartesi ama yeni sezona ertelenmesi en iyisi olur. Zaten bundan sonra yapılacak işler yeni sezona ertelenmeli .

  Fatih ve Avlu dışında diğer dizilerin pek de tutunacagini sanmıyorum. Börü var evet ama o da günü çok ters. Gülse var ama tanıtımları izlediğimde zorla gülmeyi denedim ama olmadı. Sarp Apak ve Hasibe Eren artık gerçekten sıktı. Yani oyunculuk konusunda tek Avrupa Yakasında iyilerdi. Keşke Aile Arasında dizi olsaydı.

  Ve çekimleri yeni başlayan ve başlayacak olan Bir Zamanlar Çukurova ve Şu Çılgın Türkler var tabi. Ama umarım Bir Zamanlar Çukurova yeni sezona ertelenir. Mart ayında dizi mi başlar ya.

 • Yazın başlarsa ilgi görür bence. Devrim Yalçın, Adı Efsane'de iyi iş çıkarmıştı. Bu dizide de başarılı bir performans sergileyecektir. Ortaks Yapım'da Kiralık Aşk ile büyük bir başarı elde etmişti. Yazın tutar bu dizi, beğenirsem ben de izlerim.

 • Kanal D yine başka kanalın elinden çıkardığı diziyi almış @Yiğitt :A :F

  Reyting rekorları kırıp pişman edeceğiz onları inşallah. :bhr: :Z

 • Reyting rekorları kırıp pişman edeceğiz onları inşallah. :bhr: :Z

  Nedense hiç sanmıyorum öyle bir şey olacağını :A

Bir yorum bırakın