Genel

Defne Kayalar ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ Kadrosunda!

atv’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in kadrosuna yeni bir isim dahil oldu.

Ay Yapım imzalı, senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı, Çağrı Lostuvalı’nın yönetmen koltuğuna oturduğu, başrollerinde Kerem Bürsin, Leyla Lidya Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Alkaş, Nilperi Şahinkaya ve Burak Tamdoğan’ın yer aldığı yapıma, 20 Dakika ve Medcezir’de rol alan Defne Kayalar katıldı.

u Şehir Arkandan Gelecek, çok yakında atv’de!

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

sürgünüm

8 Yorum

  • Şimdilik hangi rolü canlandıracağı belli olmasa da, Gürkan Uygun'un partneri olacağını tahmin etmek hiç zor değil. 🙂

  • Ay yapım atv ye yine kazık atacak gibi duruyor , en iyi kadroları star tv ve show tv ye atv için bir şey kalmadı @Forumdash .

    Ay yapım ceosu olarak en entrikalı kadını atvye verdik. Atv muhafazakarlığı sıkmazsa biraz daha geniş davranırsa bu dizi atvye ilaç gibi gelecek. Mesela Bursin vucut sergilesin twitter yıkılır. Bu kadın tuzaklar kursun entrikalar yapsın twitter yıkılır :A bence burda atvye laf söylenmeli:X

  • Ay yapım ceosu olarak en entrikalı kadını atvye verdik. Atv muhafazakarlığı sıkmazsa biraz daha geniş davranırsa bu dizi atvye ilaç gibi gelecek. Mesela Bursin vucut sergilesin twitter yıkılır. Bu kadın tuzaklar kursun entrikalar yapsın twitter yıkılır :A bence burda atvye laf söylenmeli:X

    Bakalım nasıl grafik çizecek merak konusu atv bu sene çok kötü gidiyor bana göre toparlanması lazım , Bu arada atv Zeynep Çamcı'nın peşini bırakmaz gibi geliyor yeni dizi çeker gibi.

  • Bakalım nasıl grafik çizecek merak konusu atv bu sene çok kötü gidiyor bana göre toparlanması lazım , Bu arada atv Zeynep Çamcı'nın peşini bırakmaz gibi geliyor yeni dizi çeker gibi.

    Zeynep zaten trtde harcanıyor büyük kanallara geçme vakti geldi. Atvnin aklı varsa Yiğit ve ve Tunayı da kaptırmasın :X Baya kitlesi var. atv iktira yakın olabilir ama dizilere yansıtmasınlar bu durumu:T:

Bir yorum bırakın