Sinema Sinema Haberleri

Damat Takımı’nın Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Yazan Aserat

Sezonun iddialı yapımlarından Damat Takımı’nın vizyon tarihi belli oldu.

Başrollerini Furkan Andıç, Pelin Akil, Özgürcan Çevik, Açelya Topaloğlu, Ozan Osmanpaşaoğlu, Sarp Can Köroğlu, Özgün Aydın, Sadi Celil Cengiz, Eylül Su Sapan, Ceyda Kasabalı ve Beyza Şekerci’nin paylaştığı; yönetmen ve senaristliğini ise Doğa Can Anafarta’nın üstlendiği film, 20 Ekim‘de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Konu ise şöyle:

Yiğit, Ömer, Serdar, Onat ve Can liseden beri hiç ayrılmamış beş arkadaştır. Yaşları büyüse de kendileri çocuk kalmıştır fakat Yiğit’in evlenme kararı ile grup gençliğin bittiğini farkına varır. Hem geçmişe hem de Yiğit’e veda olarak lise anılarını beş gün içinde tekrar yaşamaya karar verirler. Bir de tüm bu maceranın içinde aşk hayatları berbat olan grup, lisedeki can düşmanları Besim’le düğüne sevgilileriyle geleceklerine dair iddiaya girerler. Bu beş gün içinde hem kendilerine kız arkadaş bulmak zorundalardır hem de belki de son kez birlikte olmanın tadını çıkaracaklardır.

Damat Takımı, 20 Ekim’de sinemalarda!

Sezonun romantik komedisi olmaya aday “Damat Takımı” filmi için geri sayım başladı!

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

Bir yorum bırakın