Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Dada’nın Bu Haftaki Konukları Belli Oldu! | 30 Ocak

Yazan Aserat

Star TV’nin sevilen talk-show’u Dada’nın bu haftaki konukları belli oldu.

Sunuculuğunu Okan Bayülgen’in üstlendiği programa bu hafta sevilen şarkıcı Hayko Cepkin, başarılı oyuncu/yazar Nilüfer Açıkalın, ‘Medet’ oyunundan Melike Güner, Faruk Barman ile Güliz Ayla ve ‘Haldun Taner Kabare’ müzikalinden Zeliha Berksoy, Erdem Akakçe, Alayça Öztürk ile Selin Zafertepe konuk olacak.

Dada, canlı yayın ile Cumartesi 01.00’de Star’da!

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

10 Yorum

 • Konukları hiç beğenmedim zaten son haftalarda netten hızlandırılmış olarak izliyorum. 01 nedir abi?!

  O saat değişikliği sadece bu haftaya özel, gelecek hafta yine 23.30'a döner. Konuklar daha iyi olabilir tabii, ama geçen sezon Bu Tarz Benim yarışmacılarının çağırıldığını düşünürsek onlardan iyidir.

 • güliz ayla süprede saat beni izleme diyor.[emoji23]

  "Süpre" diye bir kelimeyi de ilk defa senden duyuyorum.  :A

 • Konuklar daha iyi olabilirdi. Star'a Kardeş Payı'nın finalinden beri acayip gıcıklık içerisindeyim zaten Dada'nın saat olayı da üstüne tuzu biberi oldu 😀

 • O saat değişikliği sadece bu haftaya özel, gelecek hafta yine 23.30'a döner. Konuklar daha iyi olabilir tabii, ama geçen sezon Bu Tarz Benim yarışmacılarının çağırıldığını düşünürsek onlardan iyidir.

  Biliyorum. Fakat normalde de geç yayınlanıyor. 🙂

 • okan bayülgen konukları pek konuşturmuyor ki muhakkak takacak bir konuk buluyor onunla uğraşıyor diğer konuklara pek zaman kalmıyor

Bir yorum bırakın