Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Dada Dandinista’nın Yeni Sezon Teaser’ı Yayınlandı!

Yazan Aserat

Star TV’nin sevilen talk-show programı Dada Dandinista’nın yeni sezon teaser’ı yayınlandı.

Yeni sezona yepyeni jeneriği ile girecek olan yapımın Mayıs sonunda başlayan uzun arası 7 Kasım’da sona erecek. Sunuculuğunu Okan Bayülgen’in üstlendiği programda birbirinden ünlü konuklarla eğlenceli sohbetler, sürprizli anlar ve keyifli dakikalar yaşanacak.

Dada Dandinista, yeni sezonuyla 7 Kasım Cumartesi 23.30’da Star’da!

https://www.youtube.com/watch?v=s5ruq6zGC6c&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=hpKTNzy_Fsg

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

14 Yorum

 • okan bayülgen artık eskidi be beyazın biraz zamanı var daha ama piyasaya yeni talk showlar yeni yüzler lazım artık şuan en sevdiğim talk show elin oğlu

 • Kara Sevda hariç diğer ikisine katılıyorum.

  Yalnız Okan hayranısın galiba ama Okan Beyazın % 0.01'i bile değil.

  Hayranı değilim, ama sevdiğim bir isim. Beyaz sürekli kendini tekrarlarken Okan Bayülgen'in farklı şeyler denemeye çalışmasını takdir ediyorum. O da onun gibi yıllar boyunca Gece Kuşu'nu yayınlayabilirdi, ama yapmadı mesela.

 • Hayranı değilim, ama sevdiğim bir isim. Beyaz sürekli kendini tekrarlarken Okan Bayülgen'in farklı şeyler denemeye çalışmasını takdir ediyorum. O da onun gibi yıllar boyunca Gece Kuşu'nu yayınlayabilirdi, ama yapmadı mesela.

  Tekrarlama mı adam evrim geçirdi resmen ya. Mesela geçen sezon Candan ile atışmasını gören de çok daha önceler yaptı sanırlar.

 • Tekrarlama mı adam evrim geçirdi resmen ya. Mesela geçen sezon Candan ile atışmasını gören de çok daha önceler yaptı sanırlar.

  Bence hep aynı. İyi bir şovmen olduğu kesin, ama Okan Bayülgen şahsen bana daha yakın geliyor.

Bir yorum bırakın