Yabancı Dizi Haberleri Yabancı Diziler

Clayne Crawford, Amazon Dizisi Trial’da!

Amazon’da ekrana gelecek olan ve başarılı birçok oyuncuyu kadrosunda bulunduran Trial’da Clayne Crawford’un da rol alacağı açıklandı.

Bu yeni dizimiz saygı duyulan ve başarılı bir avukat olan Billy’nin kurucusu olarak yer aldığı şirketten kovulup ve günlerini sarhoş olarak geçirmesiyle başlıyor. İşten kovulan avukat Billy’yi Billy Bob Thornton, Lucy Kittridge karakterini Olivia Thirlby, Billy’nin karşı karşıya geleceği yeni patronu ise Oscar ödüllü oyuncu William Hurt canlandıracak.

Bu kadroya şimdi bir de Rectify dizisinde “Ted. Jr.” olarak tanıdığımız oyuncu Clayne Crawford katıldı. Şimdilik Crawford’un hangi karakteri canlandıracağı bilinmiyor.

tania_raymonde_maria_bello_split-600x338

William_Hurt

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

sürgünüm

1 Yorum

 • Clayne Crawford, Amazon Dizisi Trial'da!

  Amazon'da ekrana gelecek olan ve başarılı birçok oyuncuyu kadrosunda bulunduran Trial'da Clayne Crawford'un da rol alacağı açıklandı.

  Bu yeni dizimiz saygı duyulan ve başarılı bir avukat olan Billy'nin kurucusu olarak yer aldığı şirketten kovulup ve günlerini sarhoş olarak geçirmesiyle başlıyor. İşten kovulan avukat Billy'yi Billy Bob Thornton, Lucy Kittridge karakterini Olivia Thirlby, Billy'nin karşı karşıya geleceği yeni patronu ise Oscar ödüllü oyuncu William Hurt canlandıracak.

  Bu kadroya şimdi bir de Rectify dizisinde "Ted. Jr." olarak tanıdığımız oyuncu Clayne Crawford katıldı. Şimdilik Crawford'un hangi karakteri canlandıracağı bilinmiyor.

  Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

  billy bob u tekrar izlemek süper olacak yalnız acaba fargodaki kaliteyi görecekmiyiz ? 🙂

  rectify de  bir türlü sevemediğim şahsiyetlerden biriydi ted jr .. burda kendisini görmek pekde hoş olmayacak gibi yinede belli olmaz oynadığı karakterle ilgili düşüncelerim değişebilir 🙂

  olivia thirlby i de yakın çekime aldım pek güzel olmasada sempatik duruyor 🙂

Bir yorum bırakın