Dizi & TV Haberleri Genel Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Çilek Kokusu’ Final Yapıyor!

Star TV’nin sevilen gençlik dizisi Çilek Kokusu’ndan kötü haber geldi!

Başrollerini Demet Özdemir, Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mine Tugay, Murat Başoğlu, Laçin Ceylan ve Mahir Günşıray gibi isimlerin paylaştığı; yapımcılığını ise Gold Film’in üstlendiği yapım, 23. bölümde final yapmaya hazırlanıyor.

”Çilek Kokusu” yeni bölümüyle Cumartesi günü 20.00’da Star’da!

Kaynak: Ranini.tv

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

sürgünüm

20 Yorum

 • Geçen Haftalarda bildirdim star diziyi bitirmek istiyor die Ve faruk turgut diziyi Showa sundu büyük ihtimal yakında showda devam edcek

 • Kiraz mevsimine darısı)) gerçi çilek kokusu biterse kiraz mevsimi yükselecek ik tıpa tip benzer dizi olmaz bir günde.

 • Fox almaz bence, aynı kitleye hitap ediyordu o zaman Adı Mutluluk'un suçu neydi?

  Show alabilir mi tam emin değilim. 5 reyting altı diziler zarar ediyor. Ayrıca, kendi elinde de zor durumda olan Gamsız Hayat ve Acil Aşk Aranıyor gibi 2 tane gençlik dizisi var.

 • Yiğit'in dizileri bitmeye başladı yine. 🙁

  Beklenen haberdi maalesef, reytingler pek iyi değildi. Ben 2.5 – 3 reytingli diziyi başka kanalın da alacağını sanmıyorum,  tabi alsalar iyi olur. :T:

 • Gün değişikliği yaşandığından beri zaten dizinin reytinglerin de bir sıkıntı olmaya başlamıştı, gün değişikliği yaşanmasa yine idare eder reytingler alabileceğini düşünüyordum. Geçmiş olsun dizi ekibine.

 • Beklenen haberdi, ekranların kalitesiz bir diziden kurtulmasına sevindim. Sevenleri alınmasın, ama 2015 olmasına rağmen hala böyle yapımlar görüyoruz ekranda. Başka bir kanala geçebileceğini de düşünmüyorum.

  Bu arada 22 veya 24'te bitmek varken 23, yani bir tek sayı neden?  :A

 • Yiğit'in dizileri bitmeye başladı yine. 🙁

  Beklenen haberdi maalesef, reytingler pek iyi değildi. Ben 2.5 – 3 reytingli diziyi başka kanalın da alacağını sanmıyorum,  tabi alsalar iyi olur. :T:

  ilk defa kendi kriterlerine uygun parlak bulmuştun dimi :A

 • Haber gerçek olmayabilir. Dizi başka kanala geçer ama hemen final yapmaz bence.

  ilkinde cumartesi başlasaydı böyle olmazdı 🙂

  Yapımcı reytingler açıklandıktan sonra dizinin 23. bölümde final yapacağını açıklamış twitter hesabından. 🙁 :([DOUBLEPOST=1446977352][/DOUBLEPOST]Az önce Demet Özdemir'de açıkladı; Biz çok çalıştık çok emek verdik.. Bu zamana kadar desteginizi esirgemediginiz için sonsuz teşekkürler 23.bolum Son bolumumuzdur. . 🙁

Bir yorum bırakın