güncel haberler

CHP Konvoyuna Silahlı Saldırı!

Yazan Yiğitt

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna Artvin’de ateş açıldı, yaralılar var!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyu Artvin’e giderken Ardanuç ilçesinde konvoyun önünden giden güvenlik aracına silahla saldırı düzenlendi. Teröristlerin Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna roket atacakken son anda fark edildiği öğrenildi. Güvenlik güçleri ile teröristler arasında çatışma çıktı, çatışmanın hala devam ettiği söyleniyor.

CHP heyetinden yaralanan olmazken 3 güvenlik görevlisi yaralandı, birinin durumu ise ağır.

Kemal Kılıçdaroğlu yaşananlardan sonra programını iptal etti ve güvenlik amacıyla karayollar bölge müdürlüğü binasına götürüldü.

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

12 Yorum

 • Şehidimize Allahtan rahmet diliyorum. Alçakca yapılan saldırıyı da şiddetle kınıyorum. Her kim olursa olsun fiziki bir saldırıyı herkesin lanetlemesi gerekiyor.

 • Geçmiş olsun K.K. 🙁 Şehidimize Allah rahmet eylesin:( Terörü lanetliyoruz. KK şu dönemde muhalafet olmadiği için hemen suikast düzenlemişler. Birliğimizi, dayanışmamızı bozacaklar illa:T:

 • Vedat eden şehide Allah rahmet eylesin. Bu çok sinir bozucu bir iş. Böyle bir saldırıyı hiç kimse hak etmiyor. Lanet olsun bu örgütlere ya. Işid'miş, pyd'miş, ypg'miş, pkk'mış hepsinin kökü kuruyana kadar bize rahat yok. Ve bu iş sonuna kadar en sert şekilde devam etmeli. En kısa sürede hem şehir yapılanmalarına hem de Suriye ve Kuzey Irak'taki tüm terör yuvalarına geniş çaplı süpürme operasyonu yapılmalı. Başka türlü sonu gelmez bu işin.

 • Allah rahmet eylesin büyük geçmiş olsun. Bu son değil malesef bunlar yine devam edecekler sevilen kisilere suikast duzenlemeye. Allah yardımcımız olsun

 • Allah belanızı versin Türkiye Cumhuriyeti'nin seçilmiş ana muhalefet partisi başkanına suikast yapmak nedir?

  Şavşat-Ardanuç karayolundan köyümüze gitmek için geçiyoruz. Orası dön dön bitmeyen bir dağlık yer, dağın tepesine çıkmanız lazım bunun için de yaklaşık 1-1,5 saat dağı dolanıyorsunuz. Allah roketatarlı şerefsizi gören kahraman askerimizden razı olsun eğer o roketi atsalardı oraya kimse ulaşamazdı şuanda Kılıçdaroğlu ve askerlerimiz vatan şehidi olmuşlardı.

  Bugün Kemal Kılıçdaroğlu'na suikast yapılır yarın RTE'ye. Bu işin artık ötelenecek mazur görülecek tarafı kalmamıştır acilen Kandil'e girilmesi lazım. Dediğim gibi bugün Kılıçdaroğlu'nu öldürme cüreti gösterdilerse yarın bunu Cumhurbaşkanına da yaparlar herkesin bu suikastin arkasındaki büyük resmi görmesi lazım.

 • Sehidimize Allah rahmet eylesin Kilicdaroglu ve Chp heyetine de gecmis olsun

  İyi güzel operasyonlar yapiliyor da tekrar söylüyorum icimizde teröristler varken mecliste rahatca otururken ve onlari destekleyen insanlarda varken bu terör bitmez hdp hala neden var neden kapatilmiyor ben bunu anlamiyorum teröristler ülkemizde ekmek yiyor sonra da terörü bitirmeye calisiyoruz nasil olacak bu is derhal hdp kapatilmali terörist ve terörü destekleyen herkes öldürülmeli tek bir kisi bile kalmamali baska türlü terör bitmez yaziklar olsun bu teröristlere oy verip meclise sokanlara yaziklar olsun bu teröristleri destekleyenlere yaziklar olsun bu terörisistlerin mecliste olmalarina izin verip hala bu partiyi kapatmayanlara..

 • Şehidimize Allah rahmet eylesin, Kılıçdaroğluna geçmiş olsun.

  Allah birliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin.

 • Ülkemizde olaysız bir gün geçmiyor, haberleri açtığımda eskisi gibi hangi yiyecekler zayıflatır, en ucuz kıyafet nerden alınır haberlerini özledim keşke gündem bundan ibaret olsa ama terör her gün alçakça kendini gösteriyor. Allah belasını versin.

  Şehidimize Allah rahmet eylesin, Kılıçdaroğlu'na da geçmiş olsun.

Bir yorum bırakın