Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Cesur ve Güzel’in Çekimleri Başladı!

Yazan Aserat

Star TV’nin uzun süredir merakla beklenen dizisi Cesur ve Güzel’in çekimleri başladı.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları, Tamer Levent, Serkan Altunorak, Nihan Büyükağaç, Fırat Altunmeşe ve Devrim Yakut gibi isimlerin paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Ali Bilgin’in, senaristliğini ise Ece Yörenç’in üstlendiği iddialı yapımın çekimlerine bugün itibariyle Tuzla’da start verildi.

Cesur ve Güzel, yakında Star’da başlıyor!

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

8 Yorum

 • Umarım bu kadar emeğe karşılık bir kaç bölüm sonra yayından kalkan dizilerden olmaz. Ki basrollerdeki oyunculer muhtesemler insallah senaryo da saglam olur ve güzel bir dizi ortaya cikar.

 • Umarım bu kadar emeğe karşılık bir kaç bölüm sonra yayından kalkan dizilerden olmaz. Ki basrollerdeki oyunculer muhtesemler insallah senaryo da saglam olur ve güzel bir dizi ortaya cikar.

  etkinlikte oy kullan pliiiz:D reyting ve tv anketleri bölümünde

 • hangi gün olacak bakalım pazartesi ilk 2 bile giremez , salı eşkiya zirveyi bırakmaz

  çarşamba ertuğrulumun , vatan haini gelirse perşembeyi götürür artı güçlenmiş kösem ve cesur yürekte var  cuma desek tek uygun gün cuma kalıyor ama bir arka sokaklar gerçeği var totelde 6 reyting gidicekler gibi kiralık aşktaçok iyi başladı yani en uygun gün cuma onda bile rakipler çok zor  cesur yürek boşuna başlamasın bence bazı günler 1.olmayı bırakın 2.olmaları bile çok zor :A :A :A

 • Hadi hayırlı olsun, garanti tutup iş görecektir dizi. Bekleneni verir vermez bilemem onu ama ilk 5 içerisinde kendinr yer bulduğu sürece devam eder.

 • Klişe bir iş olacak gibi tutacağını sanmıyorum gecenin kraliçesiyle aynı sonu paylaşacak.Kıvanç biraz daha seçici olmalısın bu kadar zaman bekledin bunun için miydi? Kenan'ı örnek al biraz.

 • Dizinin baş rolleri ve kadrosu gerçekten sağlam. Ancak senaryosu klişe. Tutmasa dahi belli bir süre devam edecektir. Umarım başarılı olur.

 • Kadro çok iyi. Kara Sevda için de tutmayacak deniliyordu ama tuttu, bu dizi de Kara Sevda ile benzer oranlar alacaktır diye düşünüyorum.

Bir yorum bırakın