Sinema Sinema Haberleri

‘Certain Women’ Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Amerikan bağımsız sinemasının son yıllarda dikkat çeken kadın yönetmenlerinden Kelly Reichardt, yeni bir filmle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Certain Women filmi, Sundance Film Festivali’nin özel seçkisinde yer alıyor ve şimdiye kadar eleştirmenlerden aldığı iyi yorumlarla dikkat çekiyor.

Certain Women filmi, küçük bir Amerikan kasabasındaki üç kadının hayatlarının kesişimine ve birbirleri üzerinde bıraktıkları çarpıcı etkilere odaklanıyor. Filmin başrollerinde Kristen Stewart, Michelle Williams, Laura Dern ve Lily Gladstone yer alıyor. Michelle Williams, yönetmen Kelly Reichardt ile üçüncü kez bir araya geliyor. İkili daha önce Wendy and Lucy ve Meek’s Cutoff filmlerinde birlikte çalışmışlardı.

Şimdiye kadar çeşitli festivallerde yayınlanan filmin, Amerika’daki vizyon tarihi 14 Ekim. Türkiye’de ise vizyon tarihi henüz bilinmiyor.

 

 

 

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Danger UA!

3 Yorum

  • Sağlam oyunculuk performanslarının olduğu, duru anlatımlı ama 6 puanlık bir film gibi duruyor ama bakalım. İzlenecekler listemde var, beklentilerimin üstüne çıksa hoş olur. 🙂

Bir yorum bırakın