Sinema Haberleri

“Burnt” Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Yazan OzaN

Daha çok Shameless, The West Wing, ER gibi televizyon dizilerinin yapımcısı olarak tanınmasına karşın The Company Men, August: Osage County gibi filmlerin yönetmenliğini üstlenmiş olan John Wells’in beklenen filmi Burnt’ün ilk fragmanı yayınlandı…

Adı ilk olarak “Adam Jones” olarak duyurulan film son anda isim değişikliğine gidilerek “Burnt” oldu. Ünlü bir şef olan Adam Jones’ın gerçek hikayesinin anlatıldığı filmde Adam Jones’u Bradley Cooper canlandıracak. Bu film aynı zamanda Joy ile birlikte Bradley Cooper’ın bu yıl üst üste dördüncü Oscar adaylığı almak için yarışacağı ikinci film olacak. Hatırlanacağı gibi Bradley Cooper; Silver Linings Playbook, American Hustle ve American Sniper filmleriyle üç yıl üst üste Oscar adayı olmuştu.

Filmde Bradley Cooper’a eşlik eden kadroda da pek çok ünlü var. Son olarak American Sniper’da da Bradley Cooper ile birlikte başrol oynayan Sienna Miller’ın yanı sıra Daniel Brühl, Alicia Vikander, Lily James, Uma Thurman, Omar Sy ve Emma Thompson filmin kadrosunda yer alıyor.

Amerika’da Ekim’de vizyona girmesi beklenen Burnt filminin 30 Ekim’de Türkiye’de de vizyona girmesi bekleniyor…

İşte ilk “Burnt” fragmanı:

Yazar hakkında

OzaN

Fav10.net kurucusu. Bilgisayar mühendisi ve izleryazar. Sinema ve yabancı diziler izler, izledikleri hakkında yazar.

https://twitter.com/izleryazar

4 Yorum

  • Tam Bradley Cooper bu sefer zayıf oynamış ve Oscar adayı olamayacak derken fragmanın sonlarına doğru iddialı gözüken sahneleri var. Şaka maka Bradley Cooper acayip bir kariyer yapmaya başladı kendine. 🙂

  • Fragmanı beğendim. Ben de Bradley Cooper için fragmanın sonuna kadar adaylık gelmez diyordum ama bence yine bu sefer adaylık alacak. En önemli özelliği filmlerinde aynı rolleri tekrar etmemesi.

  • Fragman iyi olmuş, Bradley Cooper 4. kez Oscar adayı olursa (hem de üst üste) şaşırmam açıkçası.

Bir yorum bırakın