Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Bu Şehir Arkandan Gelecek’te Sürpriz Ayrılık!

Yazan Aserat

Önümüzdeki aylarda yayına girmesi beklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek’te sürpriz bir ayrılık yaşandı.

Başrollerini Kerem Bürsin ve Gürkan Uygun’un paylaştığı, yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın üstlendiği dizide Pelin karakterine hayat vereceği açıklanan güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy yurt dışındaki bir proje nedeniyle yaoımdan ayrılmak zorunda kaldı. Öte yandan Ay Yapım’ın konuyla ilgili açıklaması ise şöyle:

Değerli Basın Mensubu, 
 
Ülkemizi yurt dışında yer aldığı projelerde başarı ile temsil eden Saadet Işıl Aksoy ile yeni projemiz “Bu Şehir Arkandan Gelecek” için prensip olarak anlaşmıştık. 
 
Kendisinin 2016 yılı başında, Türkiye’ye dönmeden önce görüşmeleri başlayan önemli bir uluslararası projenin çekimlerinin son karar aşamasının dizimizin çekim tarihi ile çakışması dolayısıyla Saadet Işıl Aksoy ile birlikte zor bir karar aldık.  
 
Saadet Işıl Aksoy, Kasım ve Aralık aylarında bahsi geçen proje için yurt dışında olacak, Ocak ayı itibariyle ise Türkiye’ye dönerek Ay Yapım’ın yeni ve farklı projesinde yer alacaktır. 
 
Bilgilerinize, 
 
AY YAPIM
Bu Şehir Arkandan Gelecek, yakında başlıyor!
Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

7 Yorum

 • @Forumdash tonlama çok güzel dedik nazar değdi.:(

  Zaten o laf bitirdi beni:F ben cıkardım diziden, iyi etmişim dimi:A[DOUBLEPOST=1478792830][/DOUBLEPOST]

  rezillik resmen beceriksiz birini getirecekler bu diziye de.ss

  En kötü güzel manken koyarız:A sonra siz çalarsiniz. Sus bakim senin de ilerde işine yarayacak hamleler yapıyoruz. Sektörü canlandırıyoruz şurda:A

 • Zaten o laf bitirdi beni:F ben cıkardım diziden, iyi etmişim dimi:A[DOUBLEPOST=1478792830][/DOUBLEPOST]

  En kötü güzel manken koyarız:A sonra siz çalarsiniz. Sus bakim senin de ilerde işine yarayacak hamleler yapıyoruz. Sektörü canlandırıyoruz şurda:A

  Harika bir görsel şölen olacaktı Saadet'in o enfes gözleri ile Kerem'in kızıllığı arasında.:( Kötü yapmışsın.

 • yanilmiyorsam cok kisi keremle saadetin uyumunu begenmemisti.  yarin dizinin tanitimi göstrilecek ama dizide bayan barol daha yok 🙂

Bir yorum bırakın