Yabancı Dizi Haberleri Yabancı Diziler

Black Mirror’dan Esra Erol’lu Reklam!

Yazan Aserat

Dijital izleme platformu Netflix’ten çok konuşulan bir reklam daha!

Daha önce ‘Stranger Things’ ve ‘Bright’ için yaptığı özel paylaşımlarla gündeme gelen dijital izleme platformu Netflix, bu sefer ‘Black Mirror’un 4. sezonundaki ‘Hang the DJ’ bölümünden yola çıktı ve Esra Erol’u kullanarak erkek-kadın arasındaki uyumun izleyiciler tarafından ‘nasibimsin-kısmet değilsin’ şeklinde belirlendiği alternatif bir gelecek tasviri sundu.

İşte o paylaşım:

https://twitter.com/netflixturkiye/status/952533352145440770

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

5 Yorum

  • @xBUGRAx senin FOX'a laf atmışlar. :A Baya kişi de beğenmiş. :Z

     

    Sizin gibi buna para verecek saf mı sandınız FOX izleyicisini müstahak size. :A

  • Bu sefer beğenmedim, diziye yaptıkları gönderme güzel ama bunu Esra Erol ile yapmaları yanlış. Netflix, televizyona alternatif olarak ortaya çıkmış bir platform. Bu yüzden bu platformda Esra Erol'un yer aldığı bir reklam filmi çekmek gerçekten saçma. Ayrıca reklamdaki replikler falan da oldukça kötü. Netflix'e hiç yakışmayan bir reklam olmuş.

  • Çok güzel bir reklam olmuş. Twitter'da bayağı ağlayan olmuş "yha nasıl bunu oynatırsınız.ss" diye. Yazık, demek Black Mirror izleyerek "elit ve farklı" olduklarına inandırmışlar kendilerini ki şöyle bir şeye kızabiliyorlar.

Bir yorum bırakın