Sinema Sinema Haberleri

BKM’den İki Yeni Film Geliyor!

Yazan Aserat

Türkiye’nin en başarılı yapım şirketlerinden biri olan BKM’den iki yeni film müjdesi!

‘Ay Lav Yu’ ve ‘Hükümet Kadın’ serisiyle izleyicilerin beğenisini kazanan Sermiyan Midyat, yeni filmi ‘Bir Baba Hindu’da bir Bollywood hikayesini konu alacak. Midyat’ın başrollerini Nicole Faria, Demet Akbağ, Mahir İpek, Burak Satıbol ve Bülent Kayabaş gibi isimlerle paylaşacağı yapımın Hindistan çekimlerinin Aralık’ta başlaması planlanıyor.

Çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan ‘Küçük Esnaf’ın başrollerinde ise İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak ve Gupse Özay yer alacak. Yönetmenliğini Bedran Güzel’in üstleneceği yapımın vizyon tarihi ise 18 Mart olarak belirlendi.

Beşiktaş Kültür Merkezi, bu filmlerin yanı sıra yakın zamanda ‘Düğün Dernek 2: Sünnet’, ‘Kocan Kadar Konuş: Diriliş’, ‘Dedemin Fişi’, ‘Annemin Yarası’, ‘Ekşi Elmalar’ ve ‘Günaydın Sevgilim’ gibi iddialı yapımları da izleyicilerle buluşturacak.

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

3 Yorum

Bir yorum bırakın