Dizi & TV Haberleri

‘Bir Litre Gözyaşı’ Dizisinin Yönetmeni Belli Oldu!

Yazan Yiğitt

Kanal D’nin yeni ve iddialı dizisi ‘Bir Litre Gözyaşı’nın yönetmeni belli oldu!

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstleneceği, Japon uyarlaması bir diziden ekranlarımıza taşınacak olan hikayenin başrolünde Farah Zeynep Abdullah yer alıyor. Amansız hastalığın pençesindeki bir genç kızın duygusal hikayesini ekrana taşıyacak olan dizide Farah Zeynep Abdullah’ın anne ve babası için Evrim Alasya ve ‘Avcı’ projesinde de adı geçen Olgun Şimşek’le görüşülüyor. Merakla beklenen diziyi son olarak ‘Kalp Atışı’nı çeken Yusuf Pirhasan yazıp yönetecek.

Dizinin erkek başrol oyuncusu için görüşmeler sürüyor. Kerem Bursin ile anlaşma sağlanamadığı öğrenildi. Bakalım dizinin erkek başrol oyuncusu kim olacak?

Diğer merak edilen soru ise Farah Zeynep Abdullah’ın neden Kanal D’nin tanıtımında yer almadığıydı. Abdullah’ın yurtdışında olduğu, programı uymadığı için tanıtım çekimlerine katılamadığı öğrenildi.

Kaynak: Medyatava

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

7 Yorum

  • Yazan kişinin çekmesi sahnenin duygusunu daha iyi verir bence. Ki Yusuf Pirhasan çok kaliteli biri Seviyor Sevmiyor ve Kalp Atışı'n da farkını hissettirmişti.

  • Güzel bir iş olabilir. İyi ki Kerem Bursin olmamış onda duygu falan görmüyorum ben. Twitterda da birileri kanalı show tv oldu yazmışlar belki ondandır

  • Güzel bir iş olabilir. İyi ki Kerem Bursin olmamış onda duygu falan görmüyorum ben. Twitterda da birileri kanalı show tv oldu yazmışlar belki ondandır

    Kanal D ile anlaşma imzalanmış, yani söylenti değil artık. 🙂

Bir yorum bırakın