Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Bir Deli Sevda’nın Detayları Belli Oldu!

Yazan Aserat

Daha önce FOX’ta yayınlanacağı duyurulan, ancak geçtiğimiz günlerde Show TV’ye transfer olan Bir Deli Sevda’nın oyuncu kadrosu ve konusu belli oldu.

Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği, başrollerini ise son olarak ‘Familya’da da birlikte rol alan Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun’un paylaştığı yapımın oyuncu kadrosunda Zafer Algöz, Erkan Can, Erdinç Gülener, Cankat Aydos, Deniz Uğur, Itır Esen, Mehmet Esen, Esra Kızıldoğan, Sermet Yeşil, Deniz Özerman, Zuhal Yalçın, Tolga Evren ve Seren Deniz Yalçın gibi isimleri de izleyeceğiz.

Yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlendiği, senaryosunu Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk’ün kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle:

Bahar (Cansu Tosun), İstanbul’un kenar mahallerinden biri olan Tellikavak’ta annesi Nermin’le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşamaktadır. Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü bilen Bahar’ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal’in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet’e (Erkan Kolçak Köstendil) aşık olur. Mehmet’in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar’ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.

Bir Deli Sevda, yakında Show TV’de başlıyor!

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

8 Yorum

  • Aslında bu kadrodan romantik komedi de çıkabilirdi ama Pastel varsa OHB gibi Total dizisi geliyor demektir. Oysa kadro tek kelimeyle muhteşem, izlemek isterdim. 🙁

  • Ne çok yeni dizi başlayacak.

    Başım döndü 😀 daha eski dizilerimle birikmiş bölümlerim var. Yıldızlar yarışı bitsin Tv ye yönelirim artık 🙂

  • Kadro komedi dizisi için toplanmış gibi duruyor. Eğer güzel bir günde olursa mesela Çarşamba gibi Keka, Zafer Algöz ve Erkan Can için izlenir.

  • Kadro muhteşem, bu kadro ile çok başarılı bir komedi dizisi ortaya çıkartılabilir ancak Pastel Film'in diziyi yapacak olması düşündürüyor. Total grubuna hitap eden O Hayat Benim tarzı bir dizide gelebilir. Bakalım nasıl bir iş ortaya çıkacak.

Bir yorum bırakın