Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Bir Deli Sevda’ Yeni Bölümüyle Ekrana Dönüyor!

Yazan Aserat

Show TV’nin yeni dizisi Bir Deli Sevda yeniden ekrana dönüyor.

Başrollerini Cansu Tosun, Erkan Kolçak Köstendil, Erkan Can, Zafer Algöz, Erdinç Gülener, Cankat Aydos, Deniz Uğur, Itır Esen, Mehmet Esen, Esra Kızıldoğan, Sermet Yeşil, Deniz Özerman, Zuhal Yalçın, Tolga Evren ve Seren Deniz Yalçın’ın paylaştığı yapım, 5 Nisan’da yayın hayatına başlamış ve ilk bölümünün ardından gün değiştirdiği açıklanmış, sonrasında ise yeniden çarşamba akşamı ekrana gelmişti.

Reytinglerde büyük hayal kırıklığı yaşayan yapımın önce 4. bölümüyle final yapacağı açıklanmış, ancak 2. bölümden sonra yayın akışından kaldırılmıştı. Yeni gelişmeye göre dizi stoktaki yeni bölümüyle Salı gecesi izleyiciyle buluşacak.

Bir Deli Sevda, yeni bölümüyle Salı 23.45’te Show TV’de!

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

9 Yorum

  • Şu anki yayında olan dizilere bakınca bunu hak etmiyordu, kanalın saçma yayın politikasıyla resmen harcandı. Salı 23.45'e koyarak da lütfetmişler.

  • Şu anki yayında olan dizilere bakınca bunu hak etmiyordu, kanalın saçma yayın politikasıyla resmen harcandı. Salı 23.45'e koyarak da lütfetmişler.

    Hiç şans tanınmadı ki 2.bölümden gün mü değişir. İzleyici daha o güne alışmadan Pazar'a şutladılar orada daha yayınlanmadan ilk bölüm tekrardan yayınlanacak dediler ve yine aynı güne aldılar.

  • Hiç şans tanınmadı ki 2.bölümden gün mü değişir. İzleyici daha o güne alışmadan Pazar'a şutladılar orada daha yayınlanmadan ilk bölüm tekrardan yayınlanacak dediler ve yine aynı güne aldılar.

    BTK'nın AKK kararı gibi RTUK'de kanallara bir kural çıkartıp minimum 13 bölüm ( günlük dizi veya programlar için de 13 hafta ) süre tanınmalı. İzleyici hangi gün olduğunu bilemeden şutladı kanal…

  • dizi elinde tutma konusunda en vicdanlı kanal kesinlikle atv diğerleri hiç acımıyor  bu yapılan kesinlikle seyirciyi geçtim oyunculara hakaret kadro da büyük oyuncular var hele hele kara yazının 6 bölümde bitmesi (5 . bölüm 2 ye bölünerek 6 blüm yapıldı) oyuncu kadrosuna bakacak olursan haluk bilgine ,emre kınay ve daha niceleri deli kadro var ama sabretip 13 bölüm çektiremiyorlar

Bir yorum bırakın