güncel güncel haberler

Beyazıt Öztürk’e Terör Soruşturması Açıldı!

Yazan Yiğitt

Kanal D’nin sevilen ve ilgiyle izlenen programı ”Beyaz Show”un sunucusu Beyazıt Öztürk’e terör soruşturması açıldı!

Cuma günü programa katılan ve kendisini öğretmen olarak tanıtan bir bayan ”Burada yaşananlar ekranlarda çok farklı aktarılıyor. Sessiz kalmayın. Görün, duyun ve artık bize el verin. Yazık; insanlar ölmesin, çocuklar ölmesin” diyerek tepki göstermişti. Daha sonra ise Beyazıt Öztürk kadını alkışlatmış ve büyük tepki görmüştü. Olaylara ilk olarak Kanal D, ardından da Beyazıt Öztürk açıklamada bulunmuş, özür dilemişti.

Beyazıt Öztürk’e bir kötü haber de savcılıktan geldi. Beyazıt Öztürk’e, canlı yayına bağlanan kadına ve programın sorumlusuna ‘terör’ soruşturması açıldı. Programın CD’sinin incelendiğini söyleyen başsavcılık Beyaz Show programında terör propagandası yapıldığı iddiasıyla soruşturmanın başlatıldığını belirtti.

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

1 Yorum

  • Bakın geçen 20 yılda Beyazit herkesin dostu,son günlerde ise düşmanı oldu.Bir ünlünü gözden salmak,kötülemek bunun kadar çok kolay.Bu olay yaşanan gün program biter-bitmez "vatan haini" falan haberler gördüm ben.Bu zamana kadar programında siyasete yer vermemiş adamı ne çabuk düşman ettiler.Bence Beyazit Öztürk'e yapılan tuzaktı bu.Tabi canlı yayım.Bakarken biliniyor ki ne dediğini bilmiyor adam.

Bir yorum bırakın