Dizi & TV Haberleri

‘Beyaz Show’ Sonrası Özcan Deniz ve Serkan Kaya Tartışması!

Yazan Yiğitt

Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show programının geçen haftaki bölümüne damga vuran retweet problemi devam ediyor!

Geçen hafta programa Hande Doğandemir, Mithat Can Özer, Şükrü Özyıldız ve Serkan Kaya konuk olmuştu. Beyazıt Öztürk’ün Serkan Kaya ile sürekli konuşması ve söz fırsatı tanıması Özcan Deniz’i kızdırmış ve “Beyaz Show’a teşekkür ediyoruz. Yolladığımız filmin başını izlediği için! Filmimizin yönetmenini bildiği, oyuncularımıza konuşma fırsatı verdiği için! Emeğe saygılı davrandığı için!” yazarak Beyaz’a sitem etmişti. Aynı zamanda bazı kişilerin Serkan Kaya’ya söylediği lafları da retweet etmişti.

Bu yaşananlara şimdi de Serkan Kaya cevap verdi. “Sağ tarafımdaki, kıymetlimizin oğlu (Mithatcan) ayağını ağzıma kadar soksa da görmezden geldim. Diğerleri arabesk şarkıcısı görmemiş gibi davrandı. Birbirlerine bakıp alaycı bir tavır sergilediler” diyerek Her Şey Aşktan filminin oyuncularına tepki gösterdi. Aynı zamanda Özcan Deniz için de ”Ona çok kırgınım. Konukların konuşmasına ben engel olmuşum gibi tweet’leri retweet etmesi yakışık almadı” dedi.

 

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

1 Yorum

  • Harbiden az konuşturdu Beyaz.Ama buna göre hatta yayına bağlanan Özcan Deniz'in Beyaz'a laf söylemeğe hakkı yok.

Bir yorum bırakın