Spor Spor Haberleri

Beşiktaş’tan Kamil Glik İçin Resmi Teklif!

Stoper arayışını sürdüren Beşiktaş yönetimi,  İtalyan ekibi Torino’da forma giyen Kamil Glik için resmi teklifte bulundu.

Torino’nun 28 yaşındaki oyuncu için 10 milyon Euro civarında bonservis ücreti istediği belirtiliyor. Siyah beyazlılar ise bu rakamı 5 milyon seviyelerine çekmeye çalışıyor.

Öte yandan Beşiktaş, Liverpool forması giyen Skrtel ve Şenol Güneş’in Bursaspor’dan eski öğrencisi Serdar Aziz için de, bonservisi konusunda pazarlıklarını sürdürüyor.

Beşiktaş, bu isimlerden ikisini kadrosuna katmayı planlıyor.

Yazar hakkında

sürgünüm

6 Yorum

 • 10 kim verir buna 3-5 arası  bonservisi kabul ederse alsınlar.

  Hacı 3'e bırakırlar mı Avrupa'nın en iyi stoperlerinden biri. Bence 6-7'ye kadar çıkıp böyle üst seviyede bir stoperi kadromuza katmalıyız. Polanya Milli takımıyla Almanya karşısında Müller'e nefes aldırmamıştı, çok savaşçı tam bize göre bir futbolcu. Kafa hakimiyeti ve attığı goller de cabası.

 • Hacı 3'e bırakırlar mı Avrupa'nın en iyi stoperlerinden biri. Bence 6-7'ye kadar çıkıp böyle üst seviyede bir stoperi kadromuza katmalıyız. Polanya Milli takımıyla Almanya karşısında Müller'e nefes aldırmamıştı, çok savaşçı tam bize göre bir futbolcu. Kafa hakimiyeti ve attığı goller de cabası.

  Avrupanın en iyi stoperi olsaydı bizden önce Avrupa nın büyük kulüplerinin birinde oynardı abartmamak gerek Boyko'da iyiydi geldi fos çıktı bu sezon.

 • Avrupanın en iyi stoperi olsaydı bizden önce Avrupa nın büyük kulüplerinin birinde oynardı abartmamak gerek Boyko'da iyiydi geldi fos çıktı bu sezon.

  En sondan başlayım. Boyko en başından bize göre kaleci değildi, bize lazım olan çizgi kalecisi değil de, ayakları iyi bir stoper gibi top dağıtacak kaleci. Bkz: Muslera

  Ayrıca Boyko kesinlikle kötü bir kaleci değil. Sadece Beşiktaş ile uyum sorunu yaşıyor. Ukraynaca'dan  başka ne İngilizcesi var ne de başka bir dili. Ayrıca, Şenol Güneş'in yabancı kalecilere karşı bir alerjisi var, bunu Bursa'da Frey'de de görmüştük. Kim gelirse gelsin ben yine Tolga'yı oynatacağını düşünüyorum.

  Glik'e gelirsek, Avrupa'nın en iyi stoperi demeyelim, üst kalite 20 milyon Euro'dan başlıyor yani onun bir altı. Ama kesinlikle çok iyi bir stoper. Hem Avrupa'dan da talibi var, bunların başında da Dortmund ve Zenit yer alıyor.

 • Talihsiz bir ismi var Türkiye'de işi zor olur. :):)

  Gökhan Töre giderse Umar Aminu gelecek. Sen asıl o zaman gör talihsiz ismi. Gol attıktan sonraki manşetleri düşünemiyorum. 😀

Bir yorum bırakın