Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Beren Saat’in Kösem Sultan Hazırlıkları Başladı!

Yeni sezonun en çok merak edilen işlerinden olan Kösem Sultan dizisinin başrolünü yani Kösem Sultan’ı canlandıracak olan Beren Saat rolü için bir takım hazırlıklara başladı.

Muhteşem Yüzyıl ile dünya çapında çok büyük sükse yapan Timur Savcı’nın yeni projesi olan Kösem Sultan’ın çekimleri geçtiğimiz gün Yunanistan adalarında başlamıştı. Şu sıralar eşi ile Los Angeles’da tatil yapan Beren Saat rolü için çalışmalara başladı. İlk olarak çalışmalarını Kösem Sultan’ı tanımak ile başlayan Beren Saat Kösem Sultan ile ilgili kitaplar okuyor. Türkiye’nin önde gelen yıldızlarından Beren Saat tarihi uzmanlardan da yardım almayı ihmal etmedi.

Timur Savcı ile ücret konusunda sıkıntı yaşadıktan sonra uzlaşmayı sağlayan Beren Saat diziye 9. bölümde değil 7. bölümde dahil olmak istediğini de Timur Savcı’ya bildirdi. Resmi bir açıklama olmamak ile beraber Beren Saat’in 7. bölümde diziye dahil olmasını Timur Savcı kabul etti.

Tüm hazırlıkları hız kesmeden devam eden Kösem Sultan dizisi Eylül’de Star TV’de.

Yazar hakkında

sokak sanati

1 Yorum

  • Umarım Kösem rolünde de başarılı bir performans sergiler, işi kolay olmayacak. Bu arada 7. bölümde diziye girmesi daha iyi olmuş.

Bir yorum bırakın