TV'de Ne Var? Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Badem Şekeri 3’ TV’de İlk Kez FOX’ta!

Yazan Aserat

Geçtiğimiz günlerde 2. filmiyle ekrana gelen Badem Şekeri, serinin 3. filmiyle geri dönüyor.

Başrollerini Alper Saldıran, Burcu Özberk, Mehmet Atay, Burcu Altın, Begüm Öner, Ahmet Kayakesen, Selçuk Veysel Zurzanalı, Hayati Akbaş, Eyşan Özhim ve Esin Eden’in paylaştığı; yönetmenliğini ise Aydın Bulut’un üstlendiği yapımda Doktor Mehmet ve Ayşe’nin eğlence dolu aşk hikayesi izleyiciyle buluşmaya devam edecek.

Muhtar Bahri’nin baltaya sap olamamış, haylaz ve çakal oğlu Fikret, askerde de rahat durmayarak bir şekilde ‘askerliğe elverişli değildir’ raporu almayı başarır. Kafasındaki tilkilerle köye dönmeye hazırlanırken otobüste, tayini Aşağı Delice Köyü’ne çıkmış Kumru hemşireyle tanışır. Tüm köylü Hüseyin’le Afet’in düğünündeyken bir anda çıkıp gelen Fikret karşısında Ayşe dâhil herkes şok olur. Hafızasını kaybettiğini söyleyerek tüm köylüyü kandıran Fikret, Kumru hemşire ile bir olup sevenleri ayırmak için harekete geçerler. İkilinin oyunları, Mehmet ve Ayşe’nin başına büyük belalar açarken, ekran başındakilere de kahkaha dolu anlar yaşatacak. İzleyiciler, heyecanla âşıkların kavuşacağı anı bekleyecekler.

Badem Şekeri 3, TV’de ilk kez Pazartesi 21.15’te FOX’ta!

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

4 Yorum

Bir yorum bırakın