Sinema Haberleri

Ayça Kuru 2 Yeni Filmle Geliyor!

Yazan EnveR

Son olarak Çırağan Baskını ve Kertenkele dizilerinde rol alan Ayça Kuru iki yeni filmle geliyor.Güzel oyuncu iki filmde de başrolü canlandıracak.

Çekimlerine 1 Aralık başlanan senaryosunu ünlü oyuncu Orhan Aydın’ın yazdığı  2016 yılın merakla beklenen yapımlarından biri olan “Yola Geldik” filminin kadrosunda Ozan Dağgez, Ayça Kuru, Serhat Özcan, Balamir Emren, Meral Kaplan, Tolga Akman, Başak Koşucu, Serkan Şengül,İrfan Aslanhan,  Teoman Gelmez, Ferdi Kurtuldu ve Orhan Aydın var.Yönetmenliğini  Haydar Işık’ın yaptığı film  Türkiye’yi gülmekten kırıp geçirme konusunda iddialı.

Diğer film ise ilk serisinin yönetmenliğini  Özgür Bakar’ın yaptığı başrollerinde Tolga Akman ve Cansu Diktaşın olduğu filmin ikinci serisinde Azazil 2: Büyü’de Ayça Kuru başrolleri paylaşacak.

Güzellik ve zerafet eğitmeni olan Ayça Kuru iki set ve okul arasında kalıyor.Ayça Kuru “Zor ama keyifli bir dönem. Öğrencilerimi ihmal etmemek için uykusuz geceler geçiriyorum”  dedi.

Yazar hakkında

EnveR

[COLOR=#000080][B]Kaybetmekten korkma! Bir şeyi kazanmak için, bazı şeyleri kaybetmelisin ve unutma kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin...[/B][/COLOR]

1 Yorum

  • pay for book review

    …Someone asked me the other day if I paid for my review in Kirkus. I did not. But the review was very good and the assumption was that I did pay for it….

Bir yorum bırakın