Sinema Sinema Haberleri

Ay Yapım’dan İki Yeni Sinema Filmi!

Yazan Aserat

Yapımcılığını üstlendiği ‘Daha’ filmini dün vizyona sokan Ay Yapım’dan iki yeni sinema filmi daha geliyor.

İlk filmin yönetmenliğini ‘Kara Para Aşk’ dizisi ve geçtiğimiz yıl vizyona giren ‘Sonsuz Aşk’ filminde imzası bulunan Ahmet Katıksız üstlenecek. Ünlü jokey Halis Karataş’ın öyküsünün konu alınacağı yapımın başrolünde son dönemin öne çıkan genç oyuncularından Ekin Koç‘un yer alması bekleniyor.

Diğer yapım ise ‘Ezel’, ‘Karadayı’, ‘İçerde’ gibi fenomen işlerde görev alan Uluç Bayraktar’ın imzasını taşıyacak. Başrolünde son olarak ‘Martıların Efendisi’ ve ‘Kaybedenler Kulübü Yolda’ filmlerinde rol alan Nejat İşler‘i işleyeceğimiz yapımın konusu ise henüz belli olmadı.

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

3 Yorum

  • Diğer yapım ise 'Ezel', 'Karadayı', 'İçerde' gibi fenomen işlerde görev alan Uluç Bayraktar'ın imzasını taşıyacak. Başrolünde son olarak 'Martıların Efendisi' ve 'Kaybedenler Kulübü Yolda' filmlerinde rol alan Nejat İşler'i işleyeceğimiz yapımın konusu ise henüz belli olmadı.

     

    Bu iş beni şimdiden heyecanlandırdı. Uluç Bayraktar'ın film yapmasını istiyor ve bekliyordum zaten, çok iyi oldu. Başrol için düşünülen Nejat İşler'de çok iyi bir isim. Merakla bekliyorum bu filmi.

Bir yorum bırakın