Spor Spor Haberleri

Avusturya – Macaristan | Euro 2016 F Grubu İlk Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

EURO 2016’da Avusturya, F Grubu ilk maçında Macaristan ile Stade de Bordeaux’ta karşı karşıya gelecek.

Mücadele saat 19.00’da TRT Spor kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Muhtemel 11’ler:

Avusturya: Kiraly, Lang, Guzmics, Fiola, Korhut, Nagy, Zoltan Gera, Kleinheisler, Dzsudzsak, Nemeth, Priskin
Macaristan: Almer, Hinteregger, Dragovic, Klein, Fuchs, Baumgartlinger, Alaba, Harnik, Junuzovic, Arnautovic, Janko

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

sürgünüm

22 Yorum

 • Halen 0- 0 mış iyi bari 😀 hep böyle devam edeck inş 😀 😀

  İkinci yarı Avusturya'dan gol bekliyoruz. (diş atma bırakta ben de kendi isteğimi dile getireyim. :))

 • İkinci yarı Avusturya'dan gol bekliyoruz. (diş atma bırakta ben de kendi isteğimi dile getireyim. :))

  Yok canım bir şey demem tabii 😀 iyi tahminci kazansın maçlarda 😀 😀

 • Macaristan gol attığı anda forumun yarısından çoğu otomatikman 0 point alacak :A :A

  Benim işime yarıyor, çünkü puan hesaplamama gerek kalmıyor. 🙂

 • Benim işime yarıyor, çünkü puan hesaplamama gerek kalmıyor. 🙂

  Abi bazen kendine 1-2 puan  fazla yazıyorsun farketmiyorum sanma :A :A

 • Abi bazen kendine 1-2 puan  fazla yazıyorsun farketmiyorum sanma :A :A

  Senin takıldığını biliyorum ama niye böyle bir şey yapayım. Böyle şeylere tenezzül edecek biri değilim. Burada 1. veya 10. olmak çok önemli değil, amaç bir şeyi paylaşıp güzel bir vakit geçirebilmek. :)[DOUBLEPOST=1465924281][/DOUBLEPOST]Bu arada Gökhan Gönül ikna edilmiş takımda kalıyormuş Ahmet Ercanlar öyle yazıyor.  @HeisenBerg

 • Senin takıldığını biliyorum ama niye böyle bir şey yapayım. Böyle şeylere tenezzül edecek biri değilim. Burada 1. veya 10. olmak çok önemli değil, amaç bir şeyi paylaşıp güzel bir vakit geçirebilmek. :)[DOUBLEPOST=1465924281][/DOUBLEPOST]Bu arada Gökhan Gönül ikna edilmiş takımda kalıyormuş Ahmet Ercanlar öyle yazıyor.  @HeisenBerg

  Evet dünden beri takip ediyorum. Bilmiyorum bu yaşanılanlardan sonra sözleşme imzalamak Gökhan ile saçma geliyor bana.

 • Evet dünden beri takip ediyorum. Bilmiyorum bu yaşanılanlardan sonra sözleşme imzalamak Gökhan ile saçma geliyor bana.

  Gökhan tartışmasız Türkiye'nin en iyi sağ beki bize gelmesini isterdim ama @ABAY_06'a da söylediğim gibi, bizim takımda Atiba 1 milyon, Sosa 1,5 milyona oynuyor. 3 milyon Gökhan'a verirsek takım maaş dengesi açısından büyük sıkıntı yaratacaktı böylesi daha hayırlı olabilir.

 • Gökhan tartışmasız Türkiye'nin en iyi sağ beki bize gelmesini isterdim ama @ABAY_06'a da söylediğim gibi, bizim takımda Atiba 1 milyon, Sosa 1,5 milyona oynuyor. 3 milyon Gökhan'a verirsek takım maaş dengesi açısından büyük sıkıntı yaratacaktı böylesi daha hayırlı olabilir.

  3 vermeyiz bizde herhalde, vermemeliyiz.

 • 3 vermeyiz bizde herhalde, vermemeliyiz.

  Maç başıyla beraber bu parayı geçiyor. Gökhan'ın istediği 2.750 garanti ücret ve + maç başı.

  Hatırlarsan Aziz Yıldırım 2.250 teklif ettik, hatta üstüne yöneticiler kendi ceplerinden ödeme yapacaklarını da ifade ettiler demişti.

 • Maç başıyla beraber bu parayı geçiyor. Gökhan'ın istediği 2.750 garanti ücret ve + maç başı.

  Hatırlarsan Aziz Yıldırım 2.250 teklif ettik, hatta üstüne yöneticiler kendi ceplerinden ödeme yapacaklarını da ifade ettiler demişti.

  Valla çok uzadı bu mesele. Gökhan için para önemliyse gidebilir, kulüp zor bir durumdan geçiyor zaten bir de onun uçuk maaş istekleriyle uğraşamayız.

 • Valla çok uzadı bu mesele. Gökhan için para önemliyse gidebilir, kulüp zor bir durumdan geçiyor zaten bir de onun uçuk maaş istekleriyle uğraşamayız.

  Zamanını yanlış bulsamda ben farklı düşünüyorum. Yıllardır Krasic, Diego, Mehmet Topuz, Nani ve Van Persie'lere ödenen paraların haddi hesabı belli değil. Gökhan da biz bu takımın üvey evladımıyız biz bu paraları niye almıyoruz diye itiraz ediyor? Kendini 5 dakika oyuncunun yerine koysan hak vereceksin? 🙂

  Dediğim gibi zamanını yanlış buldum tabii. Madem sesini yükseltecektin kulübün sıkıntıya girecek olduğu zamanı mı bekledin öyle ya.

  Son olarak Mehmet Topuz, Diego ve Nani'nin aldığı paralara göre Gökhan da hak ediyor diyorum yoksa bir kulüp başkanı olsam hiçbir Türk oyucuya 2 milyon üstü para vermem.

 • Zamanını yanlış bulsamda ben farklı düşünüyorum. Yıllardır Krasic, Diego, Mehmet Topuz, Nani ve Van Persie'lere ödenen paraların haddi hesabı belli değil. Gökhan da biz bu takımın üvey evladımıyız biz bu paraları niye almıyoruz diye itiraz ediyor? Kendini 5 dakika oyuncunun yerine koysan hak vereceksin? 🙂

  Dediğim gibi zamanını yanlış buldum tabii. Madem sesini yükseltecektin kulübün sıkıntıya girecek olduğu zamanı mı bekledin öyle ya.

  Son olarak Mehmet Topuz, Diego ve Nani'nin aldığı paralara göre Gökhan da hak ediyor diyorum yoksa bir kulüp başkanı olsam hiçbir Türk oyucuya 2 milyon üstü para vermem.

  Fenerbahçe'de yapılan birçok yanlış şey var zaten bunlardan biri de oyuncu maaşları. Aldıkları paraları haketmeyen o kadar çok oyuncu var ki. Umudum da yok yanlışların düzeltileceğine dair. Sonumuz hayrolsun.

Bir yorum bırakın