güncel haberler

Atatürk Havalimanı’nda Patlama!

Yazan Yiğitt

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda patlama meydana geldi, bölgeden silah sesleri yükseldi!

İddialara göre 2 canlı bomba havalimanında önce polislerle çatışmaya girdi, ardından kendilerini patlattı. Bölgeye ambulanslar ve polis ekipleri sevk edildi, havalimanına giriş ve çıkışlar da yasaklandı.

Ayrıntılar geliyor…

Post Ratings:
Like
Like x 2

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

58 Yorum

 • Yakında beni de, sizi de ve topumuzu da bu patlamalar götürecek dünyadan insanı, insanlığımızı. Lakin bilmem kaç tane koruması olanlar ölmeyecek bu patlamalarda, rahat rahat o çok sevdikleri koltuklarda oturacaklar. Mit uyuyor.

 • Durum aşırı vahimmiş, 3-4 canlı bombanın kendisini patlattığı söyleniyor. Gördüğüm farklı resimlere göre en az 10 ölü var. Bölgedeki durum da hiç iyi değil, Allah yardımcıları olsun. Umarım ölü sayısı artmaz. 🙁

  Son Dakika | Yaralı sayısının 40'ı aştığı ilk açıklanan sayı.

 • Köpek insanı ısırırsa haber değeri taşımazmış. Artık yeni Türkiye'nin kalıplaşmış haberlerindendir patlamalar. Hepimiz her an içinde ölebiliriz, her günümüzü son günümüzmüş gibi yaşamaya gayret gösterelim.

  Yaralılara Allah şifa versin.

 • ramazan ayına girdiğimiz süreden itibaren ne güzel bu olaylar durulmuştu  bu sessizliğin altında yine büyük acılar yatıyormuş meğerse allah belalarını versin bunların çok üzüldüm vlla umarım sayılar artmaz 🙁 🙁 🙁

 • DHA: Birden fazla cansız beden var.

  Ambulanslar yetmediği için sivil araç ve taksilerle yaralılar hastanelere taşınıyormuş…

 • Mübarek günde bu kansızları Allah kahretsin.. Saldırıyı PKK mı IŞİD mi gerçekleştirdi diye bekleyen leş yiyicilerin de Allah bin türlü belasını versin…

 • Ülkede önüne gelen bomba patlatıyor. Bunları durduracak istihbaratımız yok mu? bu ülkede mit ne işe yarar ?.Artık bu saldırılar insanları korkurtmaya başladı ki zaten insanlar korkmalı.Her an bizimde başımıza bu durum gelebilir.:(

  Ölenlere Allah rahmet eylesin,yaralılara Allah şifa versin.

 • Birde havalimanina yakınım. Buradan helikopterler sürekli geçiyor.

  Ülkeye gelen geçeni soktular.

  Aynen bizim burdada öyle çok yakınız zaten.

 • Allah belanızı versin ulan ş.refs.zler.

  Ölenlere Allahtan rahmet yaralılara acil şifalar ailelerine sabır versin. İnşallah bu son olur.

 • Elin gavuru anladı bizim hainlerimiz anlamadı. (Ülkendeki terör olayını politize ettiğin için utanmalısın)

 • Amerika ve İngiltere'ye rest çekip Rusya ve İsrail ile yakınlaşıldığı dönemin ertesinde böyle bir olay olması da dikkate değer bir tesadüf (?) Şehitlerin ailelerine Allah sabır versin fakat artık yeter. Birilerinin siyasi başarısızlığı yüzünden sürekli insanlar hayatını kaybetmek mi zorunda? Böyle istihbarat teşkilatına lanet olsun kendimizi daha iyi koruruz bunlar ne iş yapıyor?

 • Belçika'da patlama olduğunda çok şaşırmıştım. Havalimanına geçerken 10 arama yerinden geçilir ve tokasına kadar çıkarılır. Nasıl bombalarla, silahlarla giriş yapılabiliyor benim aklım almıyor? Belçika'da adamlar bombaları, silahları rahat rahat kameralara baka baka götürmüştü. Çok şaşırmıştım ve güvenliğine de kızmıştım.

  Şimdi aynı olay bizim başımıza geliyor. Nasıl girdiğine aklım almıyor, o kadar korunaklı bir yere hem silah hem bomba girebiliyorsa ciddi güvenlik zafiyeti vardır, kimse yok demesin.

  MİT yine ortalıkta yok, bir işe yaradığı da yok. CB'nin bir ara Hakan Fidan'ı görevden alacağı söyleniyordu, neden bunu gerçekleştirmedi? Umarım kısa sürede gerçekleştirir, bir işe yaradığı yok.

  Ne zamandır patlama haberi almıyorduk, çok kötü oldum yine. Moralim bozuldu, elim titriyor yine. Umarım ölü sayısı artmaz, en büyük temennim budur. Allah yaralılara acil şifa versin.

 • Bugünkü Akşam Gazetesi şaka gibi… #terörülanetliyoruz Ülkenin istihbaratı evlere şenlik Allah'a emanet yaşıyoruz. Kemer tokasını bile çıkardığımız yere adamlar bomba, silah nasıl sokuyorlar anlamıyorum…

 • Doğru söze ne denir 🙂

  İyide orası atatürk havalimanı. Avrupanın en fazla gelis-gidis yerlerinden birisi.  Bi Zahmet korusunlar orayı.

 • ya bu dinsiz imansız mahlukatların Allah belasını versin kahru perişan eylesin yeter ya yeter.

  söyleyecek bişey bulamıyorum ölen kardeşlerimize Allah rahmet eylesin

  bunun sonu getirilmeli artık

 • Doğru söze ne denir 🙂

  Hala gülücük koyabiliyorsun ya ne diyelim ki…

  Onlar koruyamadı havaalanına nasıl bomba vs. sokuldu gibi yorumlar da yapıldı şimdi aynısı bizim içinde oluyor bunu pişmiş pişmiş sırıtarak "onlarda oldu bizde de oldu ne olacak" a getirmek nedir…

 • Hala gülücük koyabiliyorsun ya ne diyelim ki…

  Onlar koruyamadı havaalanına nasıl bomba vs. sokuldu gibi yorumlar da yapıldı şimdi aynısı bizim içinde oluyor bunu pişmiş pişmiş sırıtarak "onlarda oldu bizde de oldu ne olacak" a getirmek nedir…

  Sen ne dediğini sasirmissin. At gozlukleriyle bakmaya devam et

 • Büyük geçmiş olsun. Ölü olarak kaç kaybımız var bunu bilmiyorum ama insanlık olarak, yaşamsal olarak kaybımız çok büyük. Yaşadığımız her ana sevinmeliyiz.

 • Sen ne dediğini sasirmissin. At gozlukleriyle bakmaya devam et

  At gözlüğü senin yaptığındır burada bir terör saldırısı olmuş, o kadar ölen vatandaşımız var sen":)" kullanarak parti savunuculuğu yapıyorsun hala troll müsün yavrum sen.

 • Son Dakika | Hükümete yakınlığıyla bilinen Abdülkadir Selvi, havalimanına 7 teröristin saldırdığını açıkladı.

 • At gözlüğü senin yaptığındır burada bir terör saldırısı olmuş, o kadar ölen vatandaşımız var sen":)" kullanarak parti savunuculuğu yapıyorsun hala troll müsün yavrum sen.

  🙂 da da birsey ariyosan diyecek birseyim yok sana

 • 🙂 da da birsey ariyosan diyecek birseyim yok sana

  "Oooo patlama olmuş 🙂 :F:D:kiki::X:A:Z:oley::lol:" bu mudur doğru olan?

 • Bakınız bunlar şerefsizdir, kansızdır, izansızdır, haysiyet yoksunudur.

  Orada o kadar can gitmiş, bu canları koruyamayan hükümeti eleştirenlere hakaret edeceğine az objektif ol ve o gözlüğü çıkar, particiliğiniz batsın! Önemli olan insanlıktır yeter ki insanlığımızı kaybetmeyelim. Bizi koruyamayanları eleştirmeyip onları savunduğunuz sürece bu kanlar durmaz, bu olayların en büyük sorumlusu teröristler ise ikinci büyük sorumlusu hükümettir bunun A partisi B partisi yok başka CHP de olsa MHP de olsa hesap verecek olan yine baştaki olacaktır bu doğanın kanunudur.

 • Ya bir sus ya 🙂 Cidden çok ileri gittin yeter artık

  Vurdum duymazlarla işim olmaz zaten, sen git kurtar partini..

 • Orada o kadar can gitmiş, bu canları koruyamayan hükümeti eleştirenlere hakaret edeceğine az objektif ol ve o gözlüğü çıkar, particiliğiniz batsın! Önemli olan insanlıktır yeter ki insanlığımızı kaybetmeyelim. Bizi koruyamayanları eleştirmeyip onları savunduğunuz sürece bu kanlar durmaz, bu olayların en büyük sorumlusu teröristler ise ikinci büyük sorumlusu hükümettir bunun A partisi B partisi yok başka CHP de olsa MHP de olsa hesap verecek olan yine baştaki olacaktır bu doğanın kanunudur.

  Güzel kardeşim şimdi eleştirecek zaman mı? Eleştireceksen bir gün bekler öyle konuşursun, konuşuruz. Ha diyorsun ki ben hükümete çakarım, ben zaman tanımam, 28 değil 2800 kişi ölsün ben yine ideolojimi kusarım işte o zaman diyecek bir şeyim yok.

 • Vurdum duymazlarla işim olmaz zaten, sen git kurtar partini..

  Heriflerin en büyük korkusu bomba patlaması değil bomba patlarsa hükümete eleştiriler gelecek olması. Şu konuya bak adamlar teröristlerden çok hükümeti eleştirenlere kafayı takmış.  Kardeşim devlet beni koruyamıyorsa gidip sarı çizmeli Mehmet ağadan mı hesap sorayım? Elbette seçimle başa gelenlerden hesap sorulacak. O koltuğa oturmayı biliyorsanız haddinizi de bilecek ve düzenli olarak insanların katledilmesine karşın önleminizi alacaksınız ama nerede? Aylar geçmiş hala değişen bir şey yok.  Buna rağmen birileri gelip bunları pohpoluyor, en ufak hakkımız varsa haram olsun.

 • Ne desem boş, zamanında yediğin hurmalar şimdi ardını tırmalar. Adamlar AK-47 ile X-Ray'den geçiyor, insanlara sıkıyor bu da yetmezmiş gibi üzerindeki bombayı patlatıyor. Paris havalimanına yapılan saldırı ile birebir aynı, yapan aynı yapılma şekli aynı. Yazacak çok şey var da bu mücadele kıyamete kadar süreceği için pek bir şey diyesim yok.

 • her patlamada siyaset yapmayın yeter lan azıcık utanmanız olsun! başsağlığı dileyip geçin bıktık sizin siyasetinizden biraz daha yorum yazılırsa bu şekilde kendimi tutamayıp banlanacam gibi gözüküyor

 • Güzel kardeşim şimdi eleştirecek zaman mı? Eleştireceksen bir gün bekler öyle konuşursun, konuşuruz. Ha diyorsun ki ben hükümete çakarım, ben zaman tanımam, 28 değil 2800 kişi ölsün ben yine ideolojimi kusarım işte o zaman diyecek bir şeyim yok.

  Bir değil iki değil üç değil beş değil on değil nereye kadar??  Aman eleştirme aman söz etme aman karışma…  İşte bunlardan güç alıyorlar da rahat rahat yaşıyorlar, benim ailemin canını koruyamayan bir güruha alkış mı tutsaydım? Birazcık insaf yahu!  Mesele siyasi değil, mesele insani.

 • Bir değil iki değil üç değil beş değil on değil nereye kadar??  Aman eleştirme aman söz etme aman karışma…  İşte bunlardan güç alıyorlar da rahat rahat yaşıyorlar, benim ailemin canını koruyamayan bir güruha alkış mı tutsaydım? Birazcık insaf yahu!  Mesele siyasi değil, mesele insani.

  Mesele siyasi değilse rahmetini diler boş yapmazsın bu kadar basit. Elini vicdanına koy şayet yarın mevcut hükümet görevi bırakıp X partisi göreve gelse bu saldırılar son mu bulacak? Adamlar sana bana düşman. 80'li 90'lı yıllardan beridir PKK denen kangrenle mücadele verirken bir de yanına IŞİD belası eklendi. Devletin başında her kim olursa olsun şu durumda siyaset yapmam. Bu kadar alçalmayın.

 • Mesele siyasi değilse rahmetini diler boş yapmazsın bu kadar basit. Elini vicdanına koy şayet yarın mevcut hükümet görevi bırakıp X partisi göreve gelse bu saldırılar son mu bulacak? Adamlar sana bana düşman. 80'li 90'lı yıllardan beridir PKK denen kangrenle mücadele verirken bir de yanına IŞİD belası eklendi. Devletin başında her kim olursa olsun şu durumda siyaset yapmam. Bu kadar alçalmayın.

  "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır!" Bizler sustukça bu olaylar bitmeyecek, herifler kabullenmiş bu işin fıtratında var değil mi kim gelirse gelsin bizi ezerler öyle mi?  Sürekli bomba patlayacak, eş dost ölecek ama biz rahmet dileyip geçeceğiz. Ne güzel İstanbul be!

 • Feeling sad upon hearing this bad news. May ALLAH grant the highest rank in JANNAT to the departed souls and give patience to their families to bear this irreparable loss and hard time and may the injured   have a speedy recovery and a healthy life again IN SHAA ALLAH

  AAMEEN SUM'AAMEEN.

 • çok çok üzgünüm ya mübarek ayda olacak şey değil bu:( Allah rahmet eylesin yaralılarada acil şifalar diliyorum..[DOUBLEPOST=1467157549][/DOUBLEPOST]

  Hele bu sığırlara ne demeli? Allah sizi bildiği gibi yapsın..

  bu kadar da olmaz ya bu tam fırsatçılık yazık…

 • Ülkecek yine yas içindeyiz.İnşallah bu saldırılar son olur temennimiz bu yönde

  36 kişi hayatını kaybetmiş son açıklamaya göre.Allah rahmet eylesin

 • Allah belalarını versin. Yapan Allah'ından bulur inşallah. Artık buna bir çözüm bulunmalı… Giden suçsuz insanlara mı ağlayalım ailelerine mi yanalım?

  Dün olay olmadan önce nasıl bir duygu bilmiyorum ama Atatürk Hava Limanında patlama olacağını düşündüm. Nasıl bir hale geldiysek artık [emoji17]

 • Her ay patlama haberi duymaya o kadar alıştık ki, eskisi kadar anormal gelmedi bile. Çünkü bunu önlemesi gerekenler sadece yerlerinde oturuyor. Dünyanın en güvenli yerlerinden biri olması gereken havalimanında bile patlama oluyorsa biz nerede duracağız? Bir gün dibimizde başka bir bomba patladığı zaman ne yapacağız, ülkede güvende olacağımıza nasıl inanacağız? Zaten istihbarat desen var, ama yok gibi bir şey. Her gün bu haberler geldikçe nasıl umutlu kalacağız, gerçekten merak ediyorum.

  Ölenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı, yaralılara ise acil şifa diliyorum..

 • Hele bu sığırlara ne demeli? Allah sizi bildiği gibi yapsın..

  o taksilerin durakları tespit edilip yüklü bir para cezasına çarptırıcaklarki akılları başlarına gelsin :F

 • Son Dakika | Valiliğin açıklamasına göre ölü sayısı 41'e ulaştı.[DOUBLEPOST=1467197782][/DOUBLEPOST]

  Sen de her gördüğün şeye inanma. 😀

  Paylaştığın twiti şuan göremiyorum o yüzden ne bahsettiğin hakkında fikrim bile yok hükümet sağolsun güvenliğimizi sağlayacaklarına anca sosyal medyaya erişimi kısıtlarsınız. Fakat Sabah gazetesinin ilk sayfası ortada?

  http://m.haberler.com/sabah-gazetesi/

 • Paylaştığın twiti şuan göremiyorum o yüzden ne bahsettiğin hakkında fikrim bile yok hükümet sağolsun güvenliğimizi sağlayacaklarına anca sosyal medyaya erişimi kısıtlarsınız. Fakat Sabah gazetesinin ilk sayfası ortada?

  http://m.haberler.com/sabah-gazetesi/

  Benim attığım tweette Sabah'ın manşetinde tüm sayfa olay anlatılıyor. Çoğu gazetenin internetteki manşetleri de o şekilde yani olay yok.

 • Yine eleştirel hükumete.. Hiç havalimanina gitmemiş tipler güvenlik zaafiyeti var diyor.. Dünyanın her yerinde böyle eylem geçen gün orlondoda oldu.

  Kendini patlatacak kişiyi kim engelyebilir ki polisler durdurmaya çalışmış.. O kışlerin xray cihazından geçip içerde patlatmayı yapsa anılarım deyin ki güvenlik zaafiyeti var. Burada canlı bombalar güvenliği geçemeyeceğini anlayınca silahlarıni çıkarıyor.. Eğer zaten içerde patlatsalar sadece bir kişi yüz kişiyi öldürürdü çıkış kapısında yüzden fazla insan toplanıyor yolcuları bekliyor.

  Sürekli isid evlerine baskınlar düzenlenip tutuklanıyor bu operasyonlar yapılmıyor gibi güvenlik zaafiyeti

 • Benim attığım tweette Sabah'ın manşetinde tüm sayfa olay anlatılıyor. Çoğu gazetenin internetteki manşetleri de o şekilde yani olay yok.

  İnternette ayrı kağıtta ayrı mı manşet veriliyor bilmiyorum fakat hangi siteden baksam hepsi aynı, diğer gazetelerin manşetlerinde olaylara geniş yer verilirken bunda göremedim öyle bir şey.

  http://www.mynet.com/haber/gazeteler/sabah-gazetesi-oku.html[DOUBLEPOST=1467202608][/DOUBLEPOST]http://www.gazeteoku.com/gazete-mansetleri.html

 • İnternette ayrı kağıtta ayrı mı manşet veriliyor bilmiyorum fakat hangi siteden baksam hepsi aynı, diğer gazetelerin manşetlerinde olaylara geniş yer verilirken bunda göremedim öyle bir şey.

  http://www.mynet.com/haber/gazeteler/sabah-gazetesi-oku.html

  AKP'ye karşı olan gazete Taraf'ta manşetinde yer vermemiş, Taraf böyle şeyleri her zaman haber eder. İnternette sorun var sanırsam, benim attığım linkte görebilirsin Sabah'ın manşetini. 🙂

 • Atatürk Havalimanı'nda hiç bulunmadım ancak bir terör ülkesi olduğumuz için bu havalimanının güvenlik konusunda Avrupa'daki havalimanlarından iyi olduğu söyleniyor. Bilmiyorum doğru mudur ama en güvenli Avrupa'daki havalimanı diyenler bile var ki buna inanmak benim için zor değil çünkü terör konusunda en çok yara alan milletlerden biriyiz. Böyle bir havalimanında bile bu tarz eylemler olduysa kim bilir diğer havalimanlarında neler olur. Sadece Türkiye'yi değil Avrupa'yı da oldukça endişelendirmesi gereken bir durum var ortada.

Bir yorum bırakın