Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Aşk Yalanı Sever’ Aslında Neden Bitti?

Yazan Aserat

Bilindiği üzere FOX’un sevilen komedi dizisi Aşk Yalanı Sever’in geçtiğimiz günlerde yayından kaldırıldığı açıklandı.

Ancak asıl gerçek biraz farklı çıktı. Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Eren Hacısalihoğlu, Buse Arslan, Seda Güven, İsmail Ege Şaşmaz, Ünal Silver, İlhan Şeşen, Zuhal Yalçın, Yeşim Gül, Murat Okay, Makbule Meyzinoğlu ve Arif Erkin Güzelbeyoğlu’nun paylaştığı yapım, düşük reytingler yüzünden değil, teknik ekipte çalışan iki kişinin geçirdiği büyük bir trafik kazası nedeniyle ekranlara veda etmek zorunda kaldı.

Ömrü sadece 7 bölüm süren Aşk Yalanı Sever, oyundan gerçeğe dönen bir aşk hikayesini konu alıyordu.

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

10 Yorum

  • Kazayı merak ettim,büyük geçmiş olsun ama reytingleride hiç iç açıcı değildi en fazla 1-2 bölüm daha yayınlanırdı. 🙂

  • Kazayı merak ettim,büyük geçmiş olsun ama reytingleride hiç iç açıcı değildi en fazla 1-2 bölüm daha yayınlanırdı. 🙂

    1-2 bölüm daha yayınlansa zaten yaza giriş yapılmış olacaktı, FOX reyting yüzünden bitirmek istese ancak 4 bölüm sürerdi. Yani kaza olmasaydı hala devam edebiliyor olurdu bence.  :)[DOUBLEPOST=1464617862][/DOUBLEPOST]Bu arada kazanın detayları şurada yazıyor:

  • Ne alaka yav? Reytingleri çok iyi olsaydı, sırf bu kaza yaşandı diye biter miydi? Reyting diyememişler, olayı buna bağlamışlar.

    Kaza yapanlara büyük geçmiş olsun ama alakasız bi durum. Daha önce Kaçak Gelinler setinde birisi ölmüştü o dizi ondan bitmedi ama? Kimseyi kandırmasınlar. 🙂

  • Yav he he o sebeple bitmiştir. 😀 Biz ne diziler gördük millet birbiri ile dövüşüyordu yine de diziler bitmedi. 😀  ( Lale Devri, Leyla ile Mecnun vs..)

  • teknik ekipte 2 kişi yaralanıp bittiyse çekilen 8. bölümü neden yayınlamadılar diye sorarlar adama :razz:ala:

Bir yorum bırakın