Sinema Sinema Haberleri

Aşk Tesadüfleri Sever’in Devam Filmi Geliyor!

Yazan Aserat

2011’in en çok izlenen filmlerinden biri olan Aşk Tesadüfleri Sever’in merakla beklenen devam filmi sonunda geliyor.

Belçim Bilgin ve Mehmet Günsür’lü ilk filmden bağımsız bir öyküyü ele alacak olan yapımın yönetmen koltuğunda yine Ömer Faruk Sorak yer alacak. Ayşegül Aldinç tarafından canlandırılacak olan, yıllar sonra ilk aşkıyla karşılaşan bir kadının hikayesini izleyeceğimiz filmde Aldinç’in oğluna Burak Deniz, ilk aşkının gençliğine de Kerem Bürsin hayat verecek.

Öte yandan Aldinç’in karakterinin gençliğini canlandırması konusunda yapım koordinatörü İpek Sorak, “Ayşegül Hanım’ın gençliğine en çok benzettiğimiz oyuncu Özge Özpirinçci oldu. Ama kendisiyle henüz anlaşma imzalamadık” açıklamasını yaptı.

Hikayedeki Yunan kökenli erkek karakter için oyuncu arayışları devam ederken çekimlerin bu yaz başlaması ve 2018’in Sevgililer Günü’nde vizyona girmesi planlanıyor.

Post Ratings:
Like
Like x 2

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

1 Yorum

  • Farklı hikaye olması çok iyi olmuş, İncir reçeli 2 gibi kötü olmaz en azından. Ayşegül Aldinç olmasına da çok sevindim

Bir yorum bırakın