TV'de Ne Var? Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Aşk Olsun’ TV’de İlk Kez TV8’de!

Yazan Aserat

Cuma akşamlarını yerli filmler ile dolduran tv8, bu hafta da başarılı bir yapımı ekranlara getirecek.

Geçtiğimiz aylarda vizyona giren; başrollerini İlker Aksum, Sedef Avcı, Kenan Ece ve Selen Seyven’in paylaştığı, yönetmenliğini Murat Serezli ve Neslihan Yıldız Alak’ın üstlendiği Aşk Olsun, TV’de ilk kez tv8 ekranlarında yayınlanacak. Romantik komedi türündeki yapımın konusu ise şöyle:

Kadınlara “aşk doktorluğu” yaparak hayatını kazanan Ozan’ın yeni müşterisi Ceyda, ayrıldığı sevgilisi Caner’e geri dönebilmek amacıyla Ozan’ın yardımını ister. Fakat Caner, yaşadığı aşk acısını unutmak için yeni bir ilişkiye yelken açmıştır bile. Hiç hesapta yokken aşk doktoru Ozan, Pınar ile karşılaşır ve ona aşık olur. Bu arada esas görevini de unutmaz ve eski sevgililerin tekrar bir araya gelmesi için bir oyun düzenler. Fakat Ozan’ın planını Pınar fark eder ve Ozan’ın hayalini kurduğu ilişki başlamadan nihayete erer. Arap saçına dönen ilişkiler ağında bu eğlenceli dörtlü kendi mutlu sonlarını yakalayabilecekler midir?

Aşk Olsun, TV’de ilk kez Cuma 20.00’de TV8’de!

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

9 Yorum

Bir yorum bırakın