Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Aşk Laftan Anlamaz’ın Yönetmeni Değişti!

Yazan Aserat

Show TV’nin sevilen romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’da reji değişikliği yaşandı.

Başrollerini Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı, yapımcılığını ise Bi Yapım’ın üstlendiği yapımın yönetmen koltuğunda oturan Bahadır İnce, önümüzdeki haftalarda ekrana gelecek 6. bölümden sonra görevini uzun yıllar boyunca Faruk Teber’in yardımcı yönetmenliğini yapan ve son olarak ‘Kiralık Aşk’ta 2. yönetmen olarak yer alan Müge Uğurlar’a devredecek.

Aşk Laftan Anlamaz, yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.00’de Show TV’de!

Kaynak: Ranini.tv

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

6 Yorum

  • Yine söylüyorum yine de söyleyeceğim. Yaz dizilerinden kesinlikle yükselmesi mümkün olan işlerden olduğunu düşünüyorum. Çünkü çift olarak en uyumlu ikili yakalanabilmiş.

  • Yönetmen değişikliği birçok dizide oluyor ama niye bunlar oluyor onu bulmak lazım aslında dizide mi eksiklik yada yapımcılardamı

  • Bu dizi no 309 u falan geçer yakında çok net bir şekilde büyük bir fan kitlesi var dizinin.Hiç dizi izlemeyen arkadaşım bile bunu izliyor.Bende başlıycam inşallah misal youtube kanalı maşallah süper gidiyor.Burak bu diziden sonra baya konuşulmaya başlandı falan.

    Bu dizi tutar 🙂

  • Ben bu diziyi hiç sevemedim nedense.Yazın en kotu işlerinden.Yeni sezona kalsa bile Kara Sevda,Diriliş ve Poyraz gelince hemen veda eder :d:

Bir yorum bırakın