Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Asi’ ve ‘Aşk-ı Memnu’ Tekrar Bölümleriyle tv2’de!

Yazan Aserat

Yayınlandıkları dönemlerde reyting rekorları kıran iki dizi ekrana geri dönüyor.

Başrollerini Tuba Büyüküstün, Murat Yıldırım, Çetin Tekindor, Nur Sürer, Cemal Hünal, Selma Ergeç, Tülay Günal, Tülay Bursa, Necmettin Çobanoğlu, Saygın Soysal, Aslıhan Güner ve Tuncel Kurtiz’in paylaştığı ‘Asi’ tekrar bölümleriyle Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 12.00’de (Yaprak Dökümü’nün bitmesinin ardından) ekrana gelecek.

Öte yandan Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Nebahat Çehre, Hazal Kaya, Zerrin Tekindor, Nur Fettahoğlu, Eda Özerkan, İlker Kızmaz, Recep Aktuğ, Batuhan Karacakaya ve Gülsen Tuncer’in kadrosunda yer aldığı ‘Aşk-ı Memnu’ da bugünden itibaren (daha önce yayınlanacağı açıklanan Bir Çocuk Sevdim’in yerine) 16.15’te ekranda olacak.

Asi ve Aşk-ı Memnu tekrarlarıyla hafta içi her gün tv2’de!

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

3 Yorum

  • Her ikisi de çok iyi diziler de Ask-ı Memnu biraz sonra yayinlasaydi. TV2 yılda 2-3 kere veriyor. Şöyle Ekim gibi baslatsaydi daha iyi olurdu.

  • Doktorlar, Aşk-ı Memnu, Cennet Mahallesi olmadan bir yaz geçirdik. Fatmagül'ün Suçu Ne daha yeni bitmişti. Biraz özleseydik Beren'i 🙂

    SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum bırakın